Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok feloldódni a bulikban? 19l

Figyelt kérdés
Bárhova megyünk bulizni, egyszerűen nem tudok feloldódni úgy,mint a többiek. Ha iszok akkor sem. Hogyan oldódhatnék fel ilyenkor?

2016. jún. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Salétromsav és sósav 1:3 arányú elegye talán segít.

Ez a királyvíz, az arany is feloldódik benne, pedig az azért elég stabil elem...

2016. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Ha nem vagy bulizós típus, akkor neked olyan szórakozás kell, ami valóban szórakoztat és kikapcsol.

Én sem vagyok jól ilyen helyeken. Túl sok az ember. Túl sokan látnak. Zavar minden...

2016. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Vagy azért lehet, mert nincs a többiek között olyan, akiben igazán megbíznál. Vagy azért, mert van benned egy olyan gátlás, ami nem hagyja, hogy ellazulj.


A mostani társaság mellett próbálj meg nyitni új ismerősök felé, aztán menjetek el velük hasonló körülmények között bulizni. Ill derítsd ki, hogy milyen körülmények közt tudsz igazán ellazulni - valószínűleg egyedül, vagy közeli ismerőssel. Van egy halom jó könyv és gyakorlat, amivel ezeken lehet javítani.


De először tudnod kell, hogy mi okozza a nehézséget.

2016. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Át kell nevelned magad. Ezt gondolkozással érheted el. Csak realizáld okaidat s legyél velük tudatában.
2016. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!