Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ennyire másak az...

Tényleg ennyire másak az emberek bulikban Pesten és vidéken? 19F

Figyelt kérdés

Van egy pesti ismerősöm, heti szinten jár bulizni és minden héten(Ha mindketten megyünk valahova.) beszámolunk egymásnak, hogy milyen volt a buli. Ő mindig olyanokat mesél, amik itt soha a büdös életben nem történnek meg. Itt a lányok van olyan, hogy nem is isznak, ő mindig arról számol be, hogy egy csomó ittas lány volt, akik bevállalósak, buli végén mindenki táncolt valakivel, beszélgetnek stb. Errefelé (Kelet Mo.) csoda, ha a lány, akit felkértél táncolni (Csak tánc, semmi több, semmi nyomulás.) nem küld el a falloszba. Velem volt olyan, hogy tényleg udvariasan, nem tiszta részegen felkértem egy lányt és ellökött magától, aztán a fülébe súgtam, hogy egy nagyon jó ember, majd továbbálltam. Volt, hogy egy nem városi diszkóban egyik haveromat úgy megverték, hogy vérzett, pedig nem csinált semmi rosszat. A pesti ismerősöm pedig sosem számolt be még bunyóról vagy akármilyen incidensről, sőt, szokott ismerkedni, itt pedig, ha valakihez hozzászólsz, jó esetben nem néz rád csúnyán. Voltam már 100 fajta helyen, mindenhol ez van erre..

Miért van ez a nagy különbség? Miért nyitottabbak és közvetlenebbek a főváros környékén az emberek, mint erre, Keleten?


2015. júl. 9. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok hová jár a te ismerősöd, elnéznék én is oda. Egyébként én is kelet mo.-i vagyok és szánalom ami itt megy.
2015. júl. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én Pesten élek, de sokat voltam a Dunántúlon bulizni, és nagyjából ugyanúgy megy minden, mint Pestem. Érdekes helyen laktok :)
2015. júl. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát nagy számok törvénye, hogy nagyobb az esélye, hogy lesz ittas esetleg könnyűvérű csaj is, de alapvetően nagyon nem barátságosak a budapestiek és ez a bulizókra is igaz. Én is szoktam inni, de attól még nem vagyok közvetlen, bár nem is pasizni megyek buliba. Maximum csak akkor állok le idegenekkel táncolni, ha kavar valakivel egy barátnőm, de nem hagyjuk el egymást. De itt nem olyan nagy szám, ha iszik valaki egy buliban, mert bármikor felszállhatunk egy éjszakaira, hívhatunk egy taxit, éjszaka se áll meg a közlekedés, így arra is kevesebb esély van, hogy másnap reggel egy árok partján keljünk:D


Az baromság, hogy nincs verekedés, stb, bár jobb helyeken tényleg nem engednek be akárkit, de gondolj csak a régi West Balkán esetére. De sok ismerősömnek van szórakozóhelyes balhéja, még olyat is hallottam, hogy 2 csaj megtépte egymást, mert az egyik belement a másikba véletlen táncolás közben...:D

És vidéken nem is hiszem, hogy olyan gyakorta ginázzák be az italod (lehetsz akár fiú vagy lány), hogy kiraboljanak vagy megerőszakoljanak, vagy tolerálnod kell, hogy egy kis 16 éves lehányja a cuccod.

2015. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam teljesen általánosan, hogy Pest mindig ilyen, de itt Keleten mindig ez van, nincs egy normális buli az ilyen dolgok miatt.. Annyira idegesítő.
2015. júl. 10. 00:00
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Elég fura helyen laksz. Amúgy meg már boc,s de nehogy még a csak legyen a fax a szemedben, amiért nem akar veled táncolni... Lehet nem is ám a bulival van a baj, hanem veled.
2015. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha nem akar táncolni, akkor mondja azt, hogy bocsi, de nem, ne lökdössön meg küldjön el az anyukámba. Hatalmas gond van velem, hogy merészeltem táncra kérni egy lányt. Juj..
2015. júl. 10. 00:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó, aztán ezt melyik ujjamból szoptam volna elő észkombájn? -_-
2015. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy leírtam. Agysebész. Témához nem szólsz hozzá, de osztod az eszet.
2015. júl. 10. 00:28
 9/10 anonim ***** válasza:

*észt, maximum

A löködsős részt emeld már ki akkor.

2015. júl. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem olvasd vissza, hogy te milyen helyesírással írtál, ha már itt tartunk.. :D

Itt a lökdösős rész, 7 másodpercbe telt megtalálni.:

"Velem volt olyan, hogy tényleg udvariasan, nem tiszta részegen felkértem egy lányt és ellökött magától, aztán a fülébe súgtam, hogy egy nagyon jó ember, majd továbbálltam."

Csak nem értem, hogy első lendületből miért kell belekötni a kérdésbe, ha nem akarsz érdemben hozzászólni.

2015. júl. 10. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!