Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek emberekkel...

Miért nem szeretek emberekkel lenni? 15 éves lány vagyok és egyedül érzem jól magam. (hosszabban lent)

Figyelt kérdés
Még barátnőimmel sem szeretek kimenni sétálni vagy bármit csinálni, maximum idősebbekkel szeretek lenni, de velük se nagyon és beszélgetni sem szeretek legszívesebben egész életemben csöndben lennék egyedül egy pasira vágyom és ennyi. Miért van ez és mit lehet tenni? Ez valami betegség?

2016. jún. 26. 22:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én, utálom a tömeget. Ja és nekem 3 ember már tömeg. Szóval, nem vagyok egy társasági ember. Ettől azért nem érzem magam betegnek.
2016. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is pont így vagyok, csak 24F verzióban... Ha hívnak valahová, minden lehetséges módon próbálom megúszni, és ha elmegyek se érzem jól magam. Szerencsére emiatt már nem is hív a kutya se :D
2016. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hála istennek már engem se nagyon hívnak xd
2016. jún. 26. 23:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Introvertált személyiség vagy, befelé forduló, mindemellé lehet, hogy "kristálygyermek" is. Az ilyenek általában élénk fantáziavilágúak, idealisták, zavarják őket az emberek, szeretik a csendet. Én is ilyen vagyok, csak férfiban. :) Nem gáz.
2016. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ó hát ennek örülök :Dd
2016. jún. 26. 23:26
 16/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de pár emberrel azért jól tudom magam érezni ha elmegyünk valahova:D

20n

2016. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Keress rá :introverált

Ezzel nincs semmi baj, nem jó vagy rossz, hanem ez ilyen :D

2016. jún. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Régebbi kérdés, a véletlen kérdés gombot nyomogattam. :P



15 éves koromban ugyanez voltam, lényegében minden szava igaz volt.


Nagyon sokat voltam egyedül és szerettem is egyedül lenni.


Ez mérséklődött.


A tömeget azonban most se szeretem. Ha 20-an vagyunk valami mondjuk pikniken, nekem már sok, de a kimondott tömeg nagyon frusztrál. Ha pedig mondjuk pár héten át heti 5 programom van, nyűgös, fáradt leszek, egyáltalán nem lelkesedem.


Párkapcsolatomban okozott ez nehézséget, és bizony egy kicsi részben emiatt is mentünk szét. A másik nagyon igényelte a párja jelenlétét, én azt éreztem, ezzel megfojt.



Életünk párját szerintem nehezebben találjuk meg, de meg fogjuk! Ha tippelhetek, a pasijaink is maguknak valóak lesznek. Lehet a gyermekeink is. :D


23/L

2016. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszolált :Dd
2016. júl. 18. 10:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Ugyanez, 15L. Durva. :D Engem még mindig hívnak, az aranyoskák, de nem számítanak rá, hogy megyek. Én vagyok az aszoc a társaságban.
2016. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!