Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek a megaláz (kod) ástól?

Félek a megaláz (kod) ástól?

Figyelt kérdés

Bármilyen szituációba kerülök gyakorlatilag féltem magam nehogy megalázzanak vagy kínos helyzetbe kerüljek...vagy ha van valami ahova mennem kell esetleg egyedül kell intéznem valamit de kell segítség akkor szégyenkezem szólni valakinek, mert lehet azt hiszik nincs más barátom és ez bennem alázatot kelt.

Mit tegyek ez ellen? Egyáltalán miért van ez?


2016. júl. 9. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bankba egyedül mész, azt hiszik, nincs barátod? Kit érdekel, mit hisznek.
2016. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint a barátaim hiszik ezt ha folyton őket hívom...
2016. júl. 9. 14:41
 3/4 Üres tükör ***** válasza:

Szerintem ezen csak pszichologus segithet.

Jol sejtem, hogy gyerekkent megalaztatasban volt reszed?

2016. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Mert én kis gyerekkorom óta szégyenlős vagyok,de azt kell mondjam pár évval ezelőtt még én féltem megtenni dolgogat,mertén is féltem a megalázkodástol.Mára már változott a helyzet,mert ha a szükség megkívánja bárkitől kapásból segítséget kérek és bármelyik követ megmozgatom az ügy érdrkében,nem félve a megalázkodástol.

15/L

2016. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!