Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha a munkahelyeden...

Mit tennél ha a munkahelyeden az emberi méltóságodat megaláznák? ok, hogy ott hagynád, de ott hagynál olyan embereket is, akiket szintén megaláz, de ők nem tudnák magukat megvédeni.

Figyelt kérdés

#zttztz
2014. nov. 7. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
nem őket zsebre tenném
2014. nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiállnék magamért, ha elküld akkor elküld. Rendesen dolgozni csak normális munkakörnyezetben lehet.
2014. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Megvárnám meló után és szétbasznám a fejét
2014. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdés az, mennyire van szükséged arra a fizetésre. Ha pl ott tartasz, hogy ha nem fizeted ki a lakbért, akkor kilakoltatnak, gondolom tudnál engedni az egódból, ha más munkalehetőség épp nincs kilátásban. Szóval nem biztos, hogy jó tanácsadó a büszkeség!
2014. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Volt ilyen munkáltatóm!

Szószerint az anyját szidta mindenkinek minden nap.

Egy darabig tűrtem, majd egyik reggel mikor rákezdett pont engem nézett ki magának, ráadásul meg is lökött, hogy én ki vagyok, ő meg ki?

Na akkor köszönésképpen a k. anyádért kapott egy hatalmas gyomrost, majd egy iszonyatos durva verést, a többiek szóltak, hogy most már elég lesz, hagyjam abba!

Folyt a vér a szájából, annyit mondtam neki, hogy a maradék bérem most azonnal kérem!

Volt annyi lélekjelenléte és talán büszkesége is még, hogy a földre dobta a pénzem, és azt mondta nesze!

felszedtem, és ráijesztettem egy utolsót, mintha adni akartam volna neki, ekkor összehúzta magát a földön, mint a kutyák!

Utána mondták a volt kollegák, hogy akkor azonnal kocsiba ült haza ment, egész nap nem látták, majdnem egész héten nem is mutatkozott a cégnél!

Nos én így jártam, egy ilyen munkáltatóval!

2014. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös ment a lájk


dícséretes hozzáállás és kifogástalan spontán ügyintézés az anyagiakat illetően

2014. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kérdezőférfi válasza:

A jó édes anyját emlegetném neki szótagolva, miközben ütemesen beleverném a fejét a billentyűzetbe.


Nincs annál rosszabb, mint amikor egy ember az első pillanatnál fogva az ősi ellenségedé válik csupán azért, mert irigykedik a munkateljesítményedért.

Emiatt mindent megtesz hogy megállítson, mert munkakerülő és nem szeretné azt látni hogy Te jobban teljesítesz mint ő ezért akadályozz is.

2014. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!