Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rosszindulatú dolog a pletyka?

Rosszindulatú dolog a pletyka?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Attól függ, mi a téma.
2016. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a téma egy másik ember, vagyis a pletyka tárgya egy másik ember
2016. júl. 10. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha rossz indulatból pletykalnak akkor igen. Ha a masik erdemeit dicseritek (stb tehat amit ha hallana orulne) akkor nem.
2016. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pletyka jelentése ROSSZINDULATÚ hírkeltés más valakiröl.


Az, ha egy ember egy másikról beszél, nem pletyka, hanem beszélgetés. Ha senki nem beszélne a másikakról, akkor a legtöbb ember egész életében csak hallgatna.

2016. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az emberek általában mások kényes témáiról szeretnek beszélgetni. Ami szerintem elég undorító. Egymást is kibeszélik, de leginkább azt, aki nem beszél ki senkit. Nemhogy pont arról nem beszélnének, miszerint "miért beszéljük ki, ő sem beszél ki senkit, ha problémánk van, megbeszéljük vele szemtől szembe". De sajnos nem így gondolkodnak, ráadásul a legtöbb ember gyáva, és nem mer felszólalni más védelmében. Elég gyáva viselkedés, de ez van.
2016. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, én sosem voltam ilyen. Vagy legalábbis már középiskolás korom óta biztosan nem. Ha nem akarok rájuk szólni, akkor inkább elmegyek onnan.
2016. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen pletykára gondolsz?
2016. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!