Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem költözök össze vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem költözök össze vele akkor nem is vagyok elég szerelmes? Ha igazán szerelmes vagyok a pénz hiánya nem akadály?

Figyelt kérdés

A párom talált egy számára megfelelő képzést, később ezzel szeretne foglalni, amit most majd megtanul. másfél éve élünk távkapcsolatban (1 óra autóút választ minket el) és most Pestre szeretne költözni. A képzés fél év, utána elvileg visszajön. Ha nem tartok vele akkor nem is vagyok elég szerelmes? biztos kevesebbet találkoznánk, de én jelenleg otthon lakom és Ausztriában dolgozok. nem hiszem, hogy Pesten találnék olyan munkát, amivel fent tudnám tartani magam és még talán félre is tudnék rakni.

Én úgy érzem szerelmes vagyok, de reálisan gondolkozok. Ha felmennék Pestre biztos elkölteném a megtakarított pénzem (mert muszáj lenne!)...csak ilyenkor valaki azt mondja, hogy engem a pénz boldogít? meg, hogy ha igazán szerelmes vagyok a pénz nem akadály. Mi a véleményetek?

25 évesek vagyunk



2016. máj. 6. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
hülyeség lenne otthagynod a munkahelyed. fél év nem a világ vége, ha eddig kibírtátok távkapcsolatban akkor ezután is jó lesz úgy.
2016. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak a bökkenő, hogy azt mondta 110 százalékkal a karrierjére akar koncentrálni és fél, hogy nem lesz ideje rám...de ha mot 2 hetente töltünk egy napot együtt, az is kibírható szerintem ha közös jövőt tervezünk és tudjunk, hogy utána jobb lesz. nem?
2016. máj. 6. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy a karrierjére akar koncentrálni, az meg egy másik hogy azt indokként felhasználva akarja lesz.rni a fejed. de ha mindketten tényleg komolyan gondoljátok, akkor nem hiszem, hogy akadály lenne hogy csak 2 hetente tudtok találkozni. fél évig ki lehet bírni még ha nem is jó.
2016. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, ha jól értem, az ő karrierje miatt hagyd ott a sajátodat?
2016. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi a garancia arra, hogy ezzel a képzéssel talál a lakóhelyén munkát, én nem kénytelen Pesten maradni?

Akkor mi lesz, ki alkalmazkodik kihez, összetett kérdés ez igazából.

2016. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" hogy azt mondta 110 százalékkal a karrierjére akar koncentrálni "


Akkor te minek erőltetnéd meg magad, és adnád fel fél év miatt a jó munkahelyedet?

2016. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, másnak munka és tanulás mellett is van ideje a szerelemre, főleg ez a két hetente egy nap, azt hiszem a legzsúfoltabb napirendbe is beilleszthető.


Amit a párod csinál, az egyszerű zsarolás, így akarja elérni, hogy összecuccoljatok, vagy hogy külön menjetek.

Gondolom rajtad múlik, melyik lesz, ő nem tud/mer dönteni.

2016. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!