Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sok gondom van és elégé...

Sok gondom van és elégé szégyelős, félénk vagyok és még anti szociális is (? )

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagyon bátor leányzo sőt inkább sokkszor félénk akkár egy kislány nem szeretem az emberek társaságát senkibe nem bizok páromon kivűl (apakomplexusos vagyok) sokk negatív dolog történt velem emberekel szembe akikben meg niztam nagy nehezen álltalában cserben hagytak vagy csak úgy el tüntek minden szó nélkül és nem tudtam velük beszélni az idő múlásával még több lelki/pszihikai próblémám jött ki (a családom nem épp nyújtanak szeretetett és biztonságot mióta nevelő apámtól a fél tesón,öcsém meg született nevelő apám amúgy se egy kedves ember teljesen tönkre tett veterán francia légiós és nem játt se terápiára se kedély javítot nem szedett így kb 7-8 éves koromba székel dobálozott fel kapott és meg rángatott mert szeretem volna vele játszani neki meg nem volt kedve hozzám és még sok hasonló fel pofotott amikor semi komolyabb oka nem volf rá mert marekos gondjaim voltak/vannak és amiatt kaotam a pofont mert nem értetem anyám meg néha össze vesszer vele de mostanra már ő is támadni kezdett öcsém sokkal több szeretetett kapott mint én valaha amikor nincs a feneke nyalva rám vann varva és sokk időmet el veszi folyton visit minden miatt és fizikailak is bánt ha én vissza ütötem vagy ki védtem és az neki fájt anyám meg csapkodott vagy le üvöltötte a fejem ma már csak hagyom magam)mostanság annyira el érzékenyültem hogy egy erősebb rám szólástól is ki borulok volt öngyilkos hajlamon és 14 évesen kisérletem is ma már senki társaságát nem keresem páromon kivül igy nagyon barátaim sincsenek max 1-2 de velük se akkarok sokkszor beszélgetni nagyon sebezhetőnek érzem magam a tömegbe teljesen el veszek be pánikolok más emberek közt is pánikolok egyedül sehová nem szeretnék menni mert félek a többi embertől buszon is volt egyszer konfitusom mikor mellém ült egy etnikai kisebbség és nagyon rám feküdt én picit meg mozditotam a kezem mert kezdett el zsibadni ő erősen oldalba vágot és el kezdett velem kiabálni hogy mit lökdösöm nagyon meg voltam ilyedve nem tudtam mit tegyek még veszekedett velem aztán el ment a busz elejébe és mással is veszekedni kezdett én ezek után le szálltam majd a wc-ben sírtam. Lehet ezen segíteni úgy értem lehetek bátrabb vagy ki szakadhatok ebből a kislányból esetleg antiszociálisból kicsitt szociálisabbá? (Pszihologus sajnos nem lehetséges szüleim miatt kért őket de körbe nevettek és nemet mondtak)


17/L


2016. júl. 20. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1. pszichológus

2. önvédelmi sport megtanulása ami nagy önbizalmat ad.

3. helyesírás gyakorlása, mert a borzalmas helyesírás intelligencia hiányát mutatja.

2016. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem inteligencia hiányos vagyok mindenből 4-5ös vagyok kivéve matek és nyelvtan minde 2-ből diszes vagyok :( nyelvtanból betűtévesztésem van stb
2016. júl. 20. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellő értelmes elfoglaltság hiányában túlzottan sokat foglalkozol a környezeteddel és minden változást, ingert saját személyedre vonatkoztatsz és túlreagálsz.
2016. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor tanuljátok meg, hogy ASZOCIÁLISak vagytok és nem ANTIszociálisak...
2016. júl. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!