Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Önértékelési problémáim lennének?

Önértékelési problémáim lennének?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat foglalkozom azzal hogy mások mit gondolnak rólam, hogy nézek ki kívülről, milyen a hangom. Fényképeken meg videókon mindig én nézek ki a legszarabbul, visszanézve rossz a tartásom, kicsit kiállóak a fogaim, alig értem saját magamat sokszor, és nagyon nem tetszik a saját hangom. Vannak barátaim, meg kedvelnek az emberek, de szerintem egy lány nem jönne velem össze, annak ellenére, hogy kedvel és jókat tudunk beszélgetni. Ez az ami a legjobban bosszant, mert nagyon szeretnék egy barátnőt, de a külsőm miatt szerintem nem igen lesz ...


Min kellene változtatnom? Nagyon bánt és zavar a probléma, köszönöm a válaszaitokat.


21f


2016. aug. 1. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne törődjön más véleményével,hanem légy önmagad!Akik valakit nem önmagáért szeretnék,azok nem számítanak!!A másoknak való megfelelés a legrosszabb dolog,én inkább halnék még,mint hogy érdekelne más véleménye,SZ.ROK RÁJUK!!Azon kellene változtatni,hogy teszel az emberek fejére,mert mindenki köcs..ösködik mindenkivel!Fejleszthető az önértékelésed,ha nem magadban keresed a hibát,hanem másokban(én így szoktam),q.rvára beválik!Ha valaki szemétkedik veled,ne vedd magadra,hanem mond azt,hogy ez mekkora g..i!!!!!!😂😂
2016. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Jusson eszedbe az hogy sok tolószékes már annak is örülne hogy járhatna, függetlenül attól hogy hogyan néz ki.
2016. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gondolj arra hogy az emberek valójában le se szarják hogy te bárhol bárhogy is viselkedsz, mert ez valójában is így van. Hidd el nem érdekli őket. Mégha nekik nem tetszően is viselkedsz 1 perc alatt hozzászoknak és a saját dolgukkal törődnek tovább, legalábbis aki normális az így tesz
2016. aug. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azért születtünk,hogy más megítélésével foglalkozzunk,ha rosszat mondanak rólad,légy közömbös iránta!Ha megtanultad elfogadni magad,köpni fogsz a megjegyzésekre,mert NEM SZÁMÍT MÁS MIT UGAT,csak az számít,hogy jól érezzük magunkat!Pletykák mindig is voltak,mindig is leszek.Hagyd figyelmen kívül,befele figyelj,ne kifele!Az a baj,hogy kritizálod magad,másokat kritizálj,magadat pedig becsüld meg!
2016. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 Hát ez az.....
2016. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra is sokszor gondolok hogy lehet, hogy a hátam mögött beszélnek rólam, a rossz tulajdonságaimról... És lehet hogy például az egyetem 5 éve alatt erre én rá sem jövök
2016. aug. 1. 01:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Még szociális fóbiás is lehesz


Pszichológus

2016. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!