Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ciki, ha lány létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki, ha lány létemre neten csak fiúkkal tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Valamiért nem jó velük neten..de persze élőbe szoktam csajokkal dumálni,sőt barátnőim is vannak,de neten...:S

(amúgy azért kérdeztem mert nekem azt mondták hogy ez ciki hogy nem tudok a saját neműekkel beszélgetni..:S)


2011. dec. 10. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Dumcsizunk? :)
2011. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem. Általában neten könnyebb beszélni mert ott nincsenek annyira gátlásaid felé. Nyitottabb vagy. Élőben van szemkontaktus meg minden, emiatt nehezebb. Bár én neten nem szeretek mert sok midnent félre lehet érteni amit írnak szal emiatt én jobban szeretek élőben attól függetlenül hogy nehezebb.


20/F

2011. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én is dumálnék veled ;)


20/F

2011. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nem tudom miért lehet, de én is így vagyok vele. Én fiú vagyok, és szoktam neten beszélgetni, de csak lányokkal tudok, fúkkal nem. Élőben meg pont fordítva :)
2011. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nálam is így van csak én fiú vagyok és nn sem tudok fiúkkal dumcsizni neten csak csajokkal. Viszont lányok közt is van olyan akivel nem lehet:S Abban az esetben meg is tudlak érteni.
2011. dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert nincs párod és ez hiányzik neked. Én ezt gondolnám.
2011. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Akik írták hogy beszélgetnének velem,azoknak írtam.

Tényleg nincs senkim,de nem is nagyon hiányzik :)

2011. dec. 10. 14:28
 8/15 anonim ***** válasza:

én is lényegében csak lányokkal beszélgetek.( a kedvesemnek nem is igazán tetszik, féltékeny rájuk, pedig személyesen, de még névre se szoktam tudni, hogy kicsodák.)

ha akarnál beszélgetni, általában megtalálsz

2011. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én meg általában csajokkal tudok jobban beszélgetni, mondjuk, élőben is,nem csak neten.akikkel én beszéltem eddíg, azok közül a nők voltak értelmesebbek,persze ezzel nem azt mondom, hogy minden pali hülye.csak azok, akikkel próbáltam beszélni.na, a másik meg, hogy ha valaki lány itt kérdez,és valaki is lát egy kis esélyt arra, hogy nője lesz, azonnal rá veti magát.nekem ez egy kicsit furcsa,ebben a pillanatban nekem sincs csajom, de nem akarok mindenkivel össze jönni...főleg hogy itt azt se tudja az ember, hogy hogy néz ki a másik, honnan ír,stb.de neten alapból nem valami jó csajozni.nekem pl van olyan képem, amin ismerős csaj van melltartóban, kirakom társkereső oldalra, hamis adatokkal, és levelezhetek akárkivel,akinek tetszik a csaj.és az se biztos, hogy rá jönnének.persze nem csinálok olyat, semmi értelme nem lenne szerintem.de meg lehet csinálni.na, kicsit el kanyarodtam, ha beszélgetni akarsz, szívesen beszélgetek veled,de azt nem kínálom fel, hogy legyél a csajom.
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én is szívesen beszélgetek lányokkal. Sőt szívesen beszélgetnék veled is!

2011. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!