Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtem beszélgetni Face-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem beszélgetni Face-en, kiderült: a lány 16. Én 22 vagyok. Ez ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Facebookon ismerkedtem és elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. 1-2 nap után kiderült, hogy ő csak 16 éves. Én pedig most lettem 22. Ez mennyire égő? Az emberek egy ilyen kapcsolatra hülyén néznének? Én kicsit attól félnék, hogy ha komolyra fordulna a dolog, az emberek megszólnának emiatt. Legalábbis az ő szülei vagy az én szüleim biztosan.

Jogos a félelmem?

De ha már megszakítanám a beszélgetést, lehet, hogy bunkó lennék. Nyilván csak beszélgetek, de ha elkezdene valamit érezni és én mégse mennék bele, akkor megintcsak bunkó lennék.


Fogalmam sincs, mit csináljak. Tippek?



2012. aug. 14. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hát..vannak ismerőseim akik között szinte ugyan így 6 év különbség van, a csaj 15-16 éves a srác meg huszon akárhány..és ha hiszed ha nem ezek a párok huzzák a legtöbb évig együtt...de ha téged aggaszt a korkülönbség akkor szerintem jobb itt abba hagyni, pár napos chatelés után, mint majd akkor amikor már komolyra fordul a dolog..nyugi így a csajnak se lesz gáz, hiszen 2 nap facezés után még senkibe se lehet igazán beleesni ;))
2012. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Interneten nem hiszem, hogy igazán szerelembe lehet esni...

Am kb. 4 év múlva abszolút nem lesz ciki. Jobban belegondolva ez se nagyon gáz....


->SZERINTEM

2012. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért adj neki esélyt, ismerd meg élőben is, hátha, attól függ milyen a felfogása, mennyire érett, mert hát én ha magamból indulok ki 16 évesen baromira más voltam , mint 22 évesen, de ezt te tudod :) Hogy mások mit mondanak az ne érdekeljen ! A fontos , hogy te mit érzel, az is lehet, hogy nagyon nagy szerencséd lesz ezzel a kapcsolattal, mert fel fog rád nézni az biztos ez a leányzó , sok mindenben jó is lehet , hogy fiatal :)
2012. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ne tartsd egyáltalán cikinek.. sőőt.! :)Én is 16 vagyok a barátom pedig 23 és lassan 2hónapja nagyon jól meg vagyunk.. SENKI nem szólt be nekünk azért hogy mennyi a korkülönbség.. anyuék is elfogadták nem volt ellene kivetésük.. A mai világban már ha valakik szeretik egymást nem számít semmi!! :)
2012. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerd meg őt jobban. Ha jókat beszélgettek, sok a közös témátok és nagyon megkedvelitek/megszeretitek egymást, akkor a kor úgysem fog számítani.

Mikor vele beszélgetsz, feltűnik neked, hogy ő még csak 16? Vagy nem lehet érezni semmit abból a 6 évből ami van közetetek? És olyan mintha egy veled egyidőssel beszélgetnél? Ha az utóbbi, akkor az jó jel.

Am csak arra vigyázz, hogy ne siesd el a dolgokat és ne akarj ráeröltetni semmit (bár nem tűnsz ilyennek :)

Mások véleményével meg nem kell törődni. Ha a korotok az egyetlen dolog, ami miatt félsz, és am elvagytok, akkor szerintem nem kell megszakítani a kapcsolatot. Egy idő után úgyis mindenki észre fogja venni, ha összeilletek :)

2012. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, kösz a tanácsokat :)

És nem, nem akarok én semmit sem erőltetni, se egy 22 évesnek, se másnak nem erőltetnék én semmit. Sőt. Kivárnám azt, hogy ő mit szeretne, én pedig magamtól nem nagyon szeretném rávenni senkit semmire sem :)

2012. aug. 14. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!