Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mért fél mindenki a visszautas...

Mért fél mindenki a visszautasítástól? Mért félnek attól az emberek hogy nem találnak jobbat szebbet?

Figyelt kérdés
Mért félnek a lányok/fiúk megszólítani azt a személyt aki tetszik nekik?Mért olyan nagy tragédia ha valaki kosarat kap egy fiútól/lánytól?Mért félnek kilépni az emberek egy rossz kapcsolatból és mért félnek attól h ha szakítanak a párjukkal nem találhatnak jobbat?Én úgy gondolom h minden ember pótolható.Mindenkinél van jobb,szebb okosabb.Szerintem a fiúk is és a lányok is olyanok mind a vonat egyik járatot le késed utána mindig jön a következő lehet h késéssel de előbb utóbb jön ha meg mégse akkor jön busz ,mehetsz stoppal,taxival.Ezt úgy értem h mi van akkor ha ennek a srácnak/lánynak nem kellesz le van ejtve majd kellesz másnak.Szakítasz velem na és nagy cucc volt előtted is pasim meg lesz utánad is.Mért nem tudjátok így fel fogni a visszautasítást meg a szakítást?Sokkal könnyebb lenne az élet ha lazára vennék az emberek a dolgokat és nem csinálnának egy vissza utasításból vagy egy szakításból ekkora ügyet.

2016. aug. 16. 15:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A párkapcsolataimról annyit h öröm ódát zengtem mikor szakítottak velem.Nem emlékszek olyanra h sírtam volna bármikor is egy pasi miatt pedig 28 vagyok.Bár azt sokan megjegyezték h olyan vagyok mind egy jégcsap száraz és rideg.
2016. aug. 16. 16:39
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mindenhol visszautasítanak, melóhely, stb.? Nem hiszem, hogy annyira béna lennél.


Szerintem azért nem hatnak meg annyira a dolgok, mert sok rossz történt veled. Védekező mechanizmus


Amúgy ên is besz@ri vagyok. Félek, hogy mit gondol rólam, olyan intim az egész. 😑😶

2016. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kései Sirató ***** válasza:
Te, kérdező, megedződtél, és mindig a rosszra számítasz, más nincs így ezzel.
2016. aug. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen én sajnos nem csak a pasik terén hanem munkahely suli családi élet terén is szinte csak csalódtam.Most már annyira le peregnek rólam a dolgok h attól sem ijednék meg ha túlvilág kísértetek,vagy ufók jelennének meg a szemem előtt.Az5.válaszoló azt írta h az emberek nem eldobható kellékek mégis eldobja egyik a másikát egy szebbért jobbért gazdagabbért.össze ismerkedsz 2 buli helyen egy helyes pasival.Ha első randin le fekszel vele ribinek tart és be ajánl a haverjainak is mind könnyen kapható nőcskét.Ha nemet mondasz akkor egy prűd,szűz bigének tart. És ez szerintem nem csak számomra ismerős helyzet hanem rajtam kívül nagyon sok nő számára is.A mai fiatalok körébe hányan vannak komoly párkapcsolatba olyanba ahol tényleg egymást szeretik és nem az autóját pénztárcáját?A mai világba hány kisgyerek szenved a szülei hülyesége miatt?Nagyon sok.Hány olyan családot látni a tvbe ahol agyon verik a kisgyereket mert őt hibáztatják a szülők a saját ballépéseik miatt.Én herotot kapok attól mikor egy csaj ki rakja az ajándékot amit a pasijától kapott Valentin napra és ki írja h így szerelmem meg ő az igazi férfi stb 1 héttel ezelőtt meg 3 másik pasival is kötött nyálszerződést egy lebujba.Egyik jobban csalja a párját mind a másik de Valentin napkor a facebookon együtt pózolnak mintha ők lennének a világ legtökéletesebb párocskája.Meg milyen párkapcsolat az hogy az utcán kézen fogva csókolózva sétálnak az utcán.A buszon is mindenki őket bámulja mert úgy nyalják egymást otthon a 4 fal között mikor senki nem látja meg úgy veszekednek mind a piaci kofák másnap meg nem tudják hogyan takarják el a szemük alatt duzzadó monoklikat.
2016. aug. 20. 14:46
 15/15 A kérdező kommentje:
1 buli hely akart lenni rossz számot írtam
2016. aug. 20. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!