Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes menni egyetemi gólyatá...

Érdemes menni egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Minden ismerősöm azt mondta, hogy menjek el, érdemes stb. Kell hogy később ismerj embereket.


De nem tudok kikkel menni, a régi középiskolás osztálytársaim nem vágynak a társaságomra, már elégszer lekoptattak. Egyedül meg valahogy nehéz lenne, csak azért, hogy szívassanak, meg mindenki leissza magát. Én is el tudok piálgatni egy padon, de ahhoz nem kell tábor.


Igazából még semmilyen hivatalos értesítőt se kaptam, hogy lesz ilyen, ismerőseim meg (ha ők tudnak róla) nem szólnak és nem hívnak el magukkal.


Mit tegyek?


2016. aug. 17. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha szeretsz bulizni és ismerkedni, piálni, akkor menj, nagyon jó élmény lesz. Hidd el, nem te leszel ott az egyetlen, akinek nem lesz ott ismerőse, nagyon hamar fogsz ismerkedni. Én azt ajánlom, hogy ne hagyd ki, ha a tábor programjai beleillenek az érdeklődési körödbe.
2016. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha szereted az ilyent, akkor menj. Ha nem, akkor ne. Anno én sem voltam, mégis több ismerőst összeszedtem az első pár héten, mint sok gólyatáboros ember.


Egyébként ha jól emlékszem, nálunk úgy volt, hogy csoportokba szedték a gólyákat és így úgyis fognak kialakulni barátságok, ismeretségek, szóval egyedül is tud jó lenni. Ráadásul nagyon könnyű becsajozni/bepasizni.

2016. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem döntök helyetted, de szeretnélek megnyugtatni: egy sereg barátom lett úgyis, hogy visszakértem a pénzem, mert nem tudtam elmenni. És akik voltak, arról számoltak be, hogy akik ott a szobatársaik voltak vagy másban csapattársak voltak, a legritkábban kerültek össze velük közös órára stb.
2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:
42%
Szerintem érdemes. Én megyek. Két régi osztálytársammal együtt leszek ott, de lesz néhány más ismerős arc is. De, ha teljesen idegenként mennék, akkor is mennék, annak ellenére, hogy nem vagyok emberközpontú egyén.
2016. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Semmi értelme nincsen. Ivásról, dugásról, hányásról, egymás szívatásáról szól az egész. Úgyhogy semmiről nem maradsz le, ha nem mész el. Ez a duma, hogy "lemaradsz mindenről, és nem lesznek barátaid" csak azért van, hogy reklámot csináljanak maguknak. Persze, hogy ezt mondják a szervezők, hogy minél többen menjenek el... Persze, ha arra vágysz, hogy szívatásból éjjel ellopják a ruháidat vagy meztelenre vetkőztessenek és lefotózzanak, amikor hulla részeg vagy, akkor menj el nyugodtan. Ha tanulni mész egyetemre, akkor viszont kihagyhatod. Így is lesznek barátaid, és az egyetem alatt is simán be lehet pótolni a lazulásokat.
2016. aug. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!