Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Mit tegyek? (teljes story lent )

Figyelt kérdés
Nem szokásom itt keresni a problémáimra a választ ,viszont annyira nem tudom ,hogy mit kéne tennem ,hogy nem volt más választásom. az egész "kalamajka" onnan kezdődött ,hogy az egyik legjobb barátnőm barátja rám írt facebookon ,hogy ő szakítni fog a barátnőmmel mivel én bejövök neki. Én ezt az egészet el sem akartam hinni, azt hittem ,hogy ez csak egy szimpla ugratás. Mésnap amikor találkoztam a fiúval kiderült , hogy nem. Beszélni akartam ezek után a barátnőmmel , ám kiderült ,hogy erre semmi esély, mivel persze mindenki megutált amiatt ,hogy én nem szóltam előre neki és válaszoltam a fiú üzenetére.Ezek után csak tetőződtek a bajok. Már senki nincs akivel tartanám a kapcsolatot ,kivéve a fiút. Vele rengeteget beszélek. Nem hinném ,hogy lenne bármi is valaha közöttünk,de félek ,hogy őt is elveszítem és nem marad senkim. Ami rávitt arra ,hogy én ezt az egészet ide kiírjam az még sem ez volt. Hanem az ,hogy szerintem újra összejöttek viszont a fiú még mindig próbál becserkészni. 100% ,hogy most nem jött át a történet alapján ,hogy milyen nay sz*arban vagyok ,de aki hozzá tud szólni normális emberi módba az kérem tegye meg.

2016. aug. 18. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elég sokat elmond a barátnődről, ha azonnal elítélt téged, anélkül, hogy esélyt adott volna, hogy meghallgassa a történetet a te szemszögedből. Nem tűnik igazi barátnak. (Bár nem tudni, egész pontosan miket írtál a fiúnak, ami alapján a barátnőd megharagudott rád.)

Ha te mégis meg szeretnéd menteni ezt a barátságot, megírhatod a barátnődnek a te verziódat. Valamilyen módon biztos el tudod érni, még ha nem is akar beszélni veled. ha van bizonyítékod, hogy a fiú továbbra is nálad próbálkozik, azt is elküldheted neki.

A fiúval a barátságot nem erőltetném és főleg nem terveznék párkapcsolatot vele, mert a leírtak alapján úgy tűnik, nem megbízható és őszinte ember. Azért kár valakivel jóban lenni, mert különben nem lenne senki.

Nézz körül a környezetedben, biztos vannak még emberek, akikkel barátkozhatnál, csak eddig talán észre se vetted őket.

2016. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!