Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem, segítségre van...

Úgy érzem, segítségre van szükségem, de képtelen vagyok ezt kimondani. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lelkileg roncs vagyok, szégyellem az állapotomat. Egy barátom van, akiben elméletben megbízok annyira, hogy segítséget kérjek, de képtelen vagyok kimondani ezt a két szót. Rettegek, hogy meggyűlöl, ha rájön, hogy egy idegronccsal van dolga, de mást nem látok, és nincs erőm egyedül felállni. Már az öngyilkosság gondolata is foglalkoztat.
2016. márc. 8. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj belerángatnod ebbe, hanem kérhetsz egy ismeretlentől is segítséget...


milyen jellegű segítségre lenne szükséged?


23F

2016. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Támaszra, a mindennapokban, mert jelenleg piszok magányosnak érzem magam, és nem látom a holnapot.
2016. márc. 8. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy? milyen nemű?

a barátod mennyi idős és milyen nemű?

és mennyire jó a kapcsolatotok?


23F

2016. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, én lány, ő fiú, bár egyiket sem tartom relevánsnak jelen esetben. A kapcsolatunk a rettegésem miatt megrekedt, mert képtelen vagyok beengedni bárkit, nem csak őt. Félek, hogy bántani fognak megint, vagy hogy elvesztem azokat, akiket megszeretek.
2016. márc. 8. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiúk egymást közt ezt nehezebben mondják ki...míg a lányoknál ez könnyebben megy...mármint a kimondás és a segítség...


Itt a legnagyobb probléma az ami a fejedben van...hogy ilyen dolgoktól rettegsz...de ahhoz, hogy ezt könnyebben legyőzd, szükséged van az ő segítségére...ez egy ördögi kör...


Először neked kell erősebbnek lenned, hogy megtudd tenni a következő lépést...első lépésnek közelebb kell engedned magadhoz, ahhoz hozzátartozik az is, hogy elmondod ezt a dolgot...utána kérhetsz tőle segítséget...

Szóval először mindenképpen neked kellene összeszedned magad, még ha nem könnyű akkor is...


23F

2016. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!