Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem zavar ha valakivel...

Csak engem zavar ha valakivel úgy kell beszélgetnem hogy rajta van a napszemüveg?

Figyelt kérdés
Elég zavaró tud lenni hogy nem tudok rendesen a szemébe nézni miközben hozzám beszél vagy épp én őhozzá. Persze ha annyira süt a nap hogy még a betonra is fáj lenézni akkor ne vegye le de azért szerintem ez ritka eset. Az viszont már nem ritka hogy a napszemüveget nyáron csak egyfajta öltözködési kellékként hordják amivel nincs is semmi baj mert végül is ez olyan mint a trikó.. abba is ugyanúgy belerohadunk ha meleg van mégis leginkább csak nyáron hordjuk őket de azért annyit megtehetnének az emberek hogyha pl összefutnak mondjuk egy ismerőssel az utcán akkor arra az egy-két perces "mi a helyzet,hogy vagy"-ra feltolhatnák a napszemüveget a fejük tetejére hogy az ember rendesen a szemükbe tudjon nézni vagy ezt csak én gondolom így? Kíváncsi vagyok hogy vannak e itt olyanok akik hozzám hasonlóan gondolják ezt.:D
2016. aug. 29. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

engem is zavar...


23F

2016. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Végül is jogos, amit mondasz. Ezen már én is gondolkodtam. Én is van, hogy hordok napszemüveget, ha meg valakivel beszélgetek, akkor leveszem, hogy egymás szemébe tudjunk nézni, mert leginkább úgy szeretek beszélgetni.


Valójában nem szeretek beszélgetni, és van, mikor nem érdekel, hogy rajtam van a napszemüveg, csak próbálok minél hamarabb eltűnni az illető elől, úgy, hogy a napszemüveget se veszem le, hátha páncélként is üzemel, és hamarabb véget ér az emberi-társalgás gyötrelme. Ilyen szempontból van, hogy az sem zavar, ha máson rajta van.


De értem, amit mondasz, a végét már csak azért írtam, mert rossz napom van, és gondoltam egy értelmes válasz után, megengedek magamnak valami hülyeséget is.

2016. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó! Volt,hogy szóltam érte.
2016. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért hordok napszemüveget (évszaktól függetlenül), mert egy ideje érzékenyebb a szemem a fényre, ezen nem tudok másképp segíteni, szóval ha valaki szeretné, hogy levegyem beszélgetésnél, akkor menjünk árnyékba, vagy álljon szembe ő a nappal. :-)
2016. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar, ha nekem kell hordanom, de nem tudom, mi van a szememmel, nem bírja a fényt. Akkor sem, ha háttal állok a napnak. Most májusban vettem észre, hogy sokszor hányingerem van az erős fénytől.


Mikor napszemüveg van rajtam, megkönnyebbül mindenem, olyan, mintha egy kád vízben ülnék. Néha télen is hordtam volna, mikor még volt hó és visszaverte, azt is nehezen bírtam, de mit szóltak volna, mindenki kiröhögött volna.

2016. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazatok van, de kevesebben ugyan de vannak, akik nem bukóságból vagy lazaságból hordanak napszemüveget (tér fóbiásoknak és agorafóbiásoknak segít) és ők télen nyáron. De egy ismerősnek még ők is tényleg a szemébe nézhetnének.
2016. aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én télen is hordom, nem szórakozok a szememmel, ha jobb a napszemüveg, mert tompítja az éles, visszaverődő fényt, ami kellemetlen a szememnek, akkor felteszem, és nem érdekel, ha idegenek hülyének néznek. Aki ismer, az meg tudja, miért hordom, és nem szól érte. Ráadásul az én napszemüvegem dioptriás. Szóval nem menősködés vagy hasonló, hanem a látásom miatt teszem fel.
2016. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!