Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez lenne a megolda arra, hogy...

Ez lenne a megolda arra, hogy az emberek emlekezzenek ram? Vagy miert mondta ezt a baratnom?

Figyelt kérdés
Masodeves egyetemista leszek, kicsit furan hangzott, amit mondott a legjobb baratnom, mivel szerinte akkor fog ram emlekezni a tobbi egyetemista, ha kioltozok. Szerinte akkor tuti, hogy eszrevesznek. Hozzateszem nem nagy egyetemrol van szo, keves diak jar ide, mivel keves a szak, keves a hely... MI ertelme lenne annak, hogy en gyakra magassarkut, egyberuhat, blezert vegyek fel, esetleg meg a tanarokon is tuloltozzek?
2016. aug. 30. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még túlzásba is viszed, akkor tényleg emlékezni fognak rád, mint az egyetem ****-ja. (nem rosszindulatból írtam)


Szerintem a barátnőd téved ezzel kapcsolatban. Az ember arra emlékszik igazán, ami mélyen "megérintette", legyen az tragédia, komédia, szerelem, barátság, de akár még egy bölcs gondolat, vagy rosszabbik esetben egy gúnyszó is.

2016. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit jobban belegondoltam és az is elég mélyen betud gyökerezni az ember agyába, ha egy állandó jelenségnek/cselekvésnek a szemtanúja.


Még dédapám mesélte (bő 80 éves korában, de halála évében is megemlítette mikor már 92 éves volt) hogy volt egy olyan katonatársa, aki ha leült valahová, mindig egy töltényhüvellyel kopogtatni kezdte az asztalt és addig folytatta, míg indulni nem kellett.


Ezt olyan gyakorisággal mesélte el nekem, hogy évek múltán is emlékszem rá, szóval ez egyben a saját példám is :)

2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!