Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Amikor kérdőre vonnak minket...

Amikor kérdőre vonnak minket hogyan adjunk választ ami az együttműködés látszatát kelti de ki tér a kérdések elöl anélkül hogy le ereszkedőek vagy nagy képűek lennénk?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 05:30
 1/5 anonim válasza:
Köszönöm szépen a lehetősêget. Pont.
2016. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kérdőre vonnak? Hogyan? Miben?
2016. szept. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bármiben életünkkel kapcsolatban vagy olyan dologban amit nem szeretnénk másoknak el mondani. De azt sem akarjuk mondani hogy semmi köze.
2016. szept. 7. 06:48
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezt én magánügynek tekintem, szerintem ez rajtam kívül nem tartozik senkire."

Ezt mondanám. Nem lehet soha teljesen megfelelni másoknak, bármit mondasz lesz, akinek nem fog tetszeni, aki rosszat fog gondolni.

Nincs olyan univerzális mondat ami garantálhatóan minden ember tetszését váltja ki (és ez elmondható mindenről).

2016. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves/köszönöm, hogy megkérdezte(d). És önnel/veled mi újság?

Folytatásban rá lehet kérdezni valamilyen konkrétumra (milyen az új munka, gyerekkel mi újság stb, stb,) lehetőleg olyanra, amiről tudod, hogy nagyon szívesen beszél.

2016. szept. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!