Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek én vagyok a...

Szerintetek én vagyok a rossz/irigy, vagy tényleg megértitek picit, és van okom rá? (több lent)

Figyelt kérdés
Tök jól megértem az embereket,igyekszem jófej/kedves lenni,és jó benyomást kelteni,ami megy is. A bökkenő ott van,hogy nagyon boldogtalan vagyok,mert nagyon szeretethiányom van,nos ugye facebook...mindenkinek csomó imerőse...lányok is fiúk is...minden...én meg tipikusan az vagyok,aki mindig kereste más társaságát,de nem értek rám soha...így kb néha kaptam 1-2ölelést pár lánytól...mert kértem,és hát miért is ne...tök jól esett...aznap még jól voltam....keresnem kéne egy nőt...de nem azokat akik cigivel a kezükben piálnak meg minden ilyen...tipikusan nem azok a menő csajok...csak egy normális csaj...de nem találok....aztán középsuli.... "ott jobb lesz majd figyeld meg..és a többi sablon szöveg" hát...nem lett jobb...és most teljesen reménytelennek érzem magam,én vagyok egyedül aki nincs teljesen jól...amit persze probálok szerek nélkül kezelni...de úgy vagyok vele,hogy már nem megy olyan jól...ha ránézek 1csajra suliban....mindig arra gondolok,hogy fuu de jo lenne megölelni...áhh imádnám...de nem...félbeszakitani a nagy társaságot nevetés közbe meg ilyenek...nem hinném..gykn meg sehol máshol nem találok közelben normálisat ezt a helyet elkerülték....mind Budapesti meg az ország szélén él...szoval ez a lehetőség kizárva...de itt vagyok középsuliban...van aki boldog,van akinek jó....és egyszerüen szerintem ez nem csupán irigység....hanem már tökre utálom,hogy van aki boldog mer mittudomén most van csaja vagy nincs egyedül meg ilyenek....egyszerüen ütném addig ameddig mozog...gyomoridegem van...kb úgy hogy nem bírom az embereket ilyenkor és nagyon el tudnám küldeni ám mégse teszem mer 1 jo haverom van aki megért...de nem bírom már ezt a szitut....nincs senkim se semmim....gondolkoztam öngyilkosságon...és nem is féltem mint a nagyrésze az embereknek...de 1 dolog még életben tart ugymond...hogy mi lenne ha most átölelne egy csaj és áhh de jo lenne még nem kell meghalnom...pedig sztem jo lenne meghalni ugymond és egy kis fájdalmat másra is átadni....miért én gondoljak másra hogy vajon milyen lesz neki ha rám egyáltalán nem gondolnak?Majd akkor én nyalizok,hogy jajj hogy esne szegénynek?Ez nem igy mukodik...de nem akarom még megtenni mert...amiatt az 1 dolog miatt...szóval egyszerüen nem bírom a közösséget sem....nem lett jobb semmivel...valahogy éreztem...a suli csak keményebb és rosszabb....emberek meg egyik kutya másik eb...nem tudom mit kéne tennem....nagyon el tudnék küldeni pár embert a p*csába...irigylem őket..oké...első gondolat...dehát ez nem is egy olyan dolog hogy jajj iphone s6ja van...nem érdekel...ez érzelmi szint...és ez nagyobb érték de mégis természetes,hogy egy ember társas lény és egyszerüen kivagyok....mit kéne csináljak?
2016. szept. 10. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen megtudlak érteni, csak én ilyenkor legszívesebben sírnék, hogy nekik miért ilyen könnyű, nekem meg miért nem...

Hogy mit kéne csinálni, nem tudom. Erre én is próbálok rájönni. :c


20L

2016. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gimis éveimben én is hasonló cipőben jártam. Aztán egyetem alatt megváltozott. Most viszont megint ugyanott vagyok. Piszok sz.r érzés. És nem értem miért járok én is mindig így. Értelmes, jó kiállású srác vagyok... de valahogy nnincs szerencsém az emberekkel.
2016. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 es : én is...
2016. szept. 10. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:
1es bárcsak közel laknál..segitenék lelkileg....
2016. szept. 10. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Középsuliban egy nyomorult, antiszociális, magányo

s, csúnya senki voltam. Aztán később változott a hozzáállásom a dolgokhoz, van pasim 8 éve, tök jó érzés, bármikor ölelhetem, jobb mint egyedül, mrt kell egy társ. Idővel biztos te is találsz valakit, akivel jól kijössz majd. Még nem késtél le semmiről. Nekem először a chatelés segített, később már élőben is ment az ismerkedés. Ezt is lehet gyakorolni. Na sok sikert és ne fel!

2016. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel! :-)
2016. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem volt turelmem vegig olvasni, de amit kivettem az olvasottakbol: tulzottan el vagy keseredve es nem terezanyut akarnak jatszani a lanyok, hanem egy magabiztos fiut akarnak (akinek nem kell nagy pofa ahhoz). en kicsit hanyagolnam azokat, akik lelki szemetesnek hasznalnak teged, mert romboljak a hangulatod a kis energiavampirok.
2016. szept. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!