Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok titeket nagyon zavar...

Lányok titeket nagyon zavar ha egy fiúnak nincs profilképe? 20/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 21:12
 1/7 anonim válasza:

Ki az akit ez érdekel?

Nem ettől vagy attól leszel valaki.

2016. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de rögtön arra gondolok, hogy nincs önbizalma, problémái vannak magával. 19/n
2016. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zavar, főleg ha bejelöl és nem látom hogy kicsoda.
2016. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. engem az idiota karakterekkel irt nevek es a becenevek zavarnak. rend szerint torlom is az ilyeneket, mert gozom nincs ki lehet az.
2016. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Helyes válasz ***** válasza:
Az Arcátlan!
2016. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bok Globule ***** válasza:
Az élet fontos kérdései...
2016. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem igen! mármint legalább egy olyan kép ahol hátulról látszik, vagy valami. mert nekem az nem túl jót jelent ha valakinek tényleg nincs profilképe, nem tudom, úgyértem gondolj bele, hogy te hogy látnád a dolgot ha egy profilkép nélküli csaj jelölne be. ne hazudj, te is látni szeretnéd hogy kivel beszélsz:D

sajna az emberek nagy többsége igényli hogy lássa, kivel is beszél, ez mondjuk normális, merthát kíváncsiság stb, de én azt mondom, hogyha tényleg annyira nincs önbizalmad hogy arcképet tegyél fel, akkor egy távolról képet ahogy ülsz valahol, vagy egy képet hátulról. csak üresen ne hagyd.

2016. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!