Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Segítség! Valóban kiöregedünk...

Segítség! Valóban kiöregedünk az életből?

Figyelt kérdés
Az a problémánk, hogy valószínűleg 24-25 évesek leszünk, amire befejezzük az egyetemet ( ha minden jól megy ). Ezáltal nem lesz addig még stabil keresetünk, se lakás, se a családra bármi esély is. Szintetek ez a mai világban gond? Tenni kellene ez ellen valamit? Továbbá még csak barátnőm sincs, suliba járás mellett pedig könnyebben találnék, mintha most rögtön elmennék dolgozni. Eléggé elcseszettnek érzem az életem, de csak azért mert eddig az volt a norma, hogy az emberek 20-21 évesen már munkával rendelkeztek és jött az első gyerek? És mi van a jövővel? Ha most találok egyetem alatt egy barátnőt, akkor mennyi az esélye, hogy mellettem is marad mindaddig míg munkát találunk a suli befejezése után és nem lép le egy stabilan álló egyén mellé akivel elkezdheti az életét? Nagyon hálás lennék, ha tényleg segítőkész, korrekt válaszokat kaphatnék, hogy meglássak valami fényt az alagutamban....
2016. szept. 13. 23:04
 1/5 Carragher_x ***** válasza:
Teljesen normális, hogy 30 körül jutsz a családalapításig.
2016. szept. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még bőven és a nagy életed szerelmét pedig bármelyik pillanatban megtalálhatod vagy ő téged. :) Semmi pánik! :) Tanulj, sportolj, bulizz, ismerkedj és minden rendben lesz! :)
2016. szept. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vagyok utolsó éves egyetemen, a barátnőmmel szakítottunk egy hosszú kapcsolat után, pedig közös jövőt terveztünk... most felborult minden, padlón vagyok, és egyedül 25 évesen. :D Munka sincs kilátásban. Úgyhogy ja elég sza..r minden. De az élet már csak ilyen. Próbálok pozitívan tekinteni a jövőre, és tenni érte hogy jó életem legyen. Az némileg feldob, ha javítom magam, pl edzek, tanulok önszorgalomból dolgokat, pl nyelvet, gitáron játszani, stb. Keress Te is valami hobbit ami leköt és akkor nem gondolkodsz annyit a rosszon.
2016. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, neked pedig kitartás és sok sikert 3.!
2016. szept. 14. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egészségesen gondolkozol. Igen, azt diktálja a biológiai óránk, hogy 22-23 éves korunkra legyen munkánk, önálló életünk, házastársunk. Sajnos a tanulással ez az idő kitolódik.


Nem nagyon tudsz tenni ellene. Ez volt 25 éve is, amikor kijöttem az egyetemről. Most a gyerekeimen látom megismétlődni a helyzetet.


Érdemes nem nagyon rágörcsölni a témára, de nyitott szemmel járni. Jól mondta az egyik előző, a sport sokat segít, ha van hozzá még vm hobbi is az is lefoglalja a gondolataidat. Az igazi társ pedig nem a pénztárcádat nézi, hanem a jellemed, vannak azért ilyen lányok is. Sok sikert a munkához és a társkereséshez.

2016. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!