Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szabaduljak a pánikbete...

Korpaszabolcs kérdése:

Hogyan szabaduljak a pánikbetegségbő?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet szabadulni ebből? Az egész azzal kezdődött, hogy ha valahova mentem több száz kilométeres útra előtte egy kicsit rosszul voltam, de ez egyre erősödött, később már rövid távon is hányingerem volt, ezután nem tudtam az iskolába szerepelni, verset mondani, felelni. Ezután még rosszab lett, ha menni kellet valahova valamilyen járművel vizet kellett magammal vinnem, mert olyan hányingerem volt. Mára ez annyira erős lett, hogy nem csak hányingerem van, hanem fulladozom is és, mintha szorítanák a torkom, még az udvarra sem tudok elmenni egy kisüveg víz nélkül,meg, ha háromnál több embert látok hidegen izzadok, hányingerem van és légszomjam is. Van ebből kiút, tizenöt éves vagyok és kezd ebböl elegem lenni, a saját ballagásomon is majdnem elájultam. Sok tanár elmebetegnek titulált. Van ebből kiút? A válaszokat köszönöm.

2016. szept. 18. 00:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja ez ilyen hülye, már eleget tűrtem tovább fogok állni, olyan elme állapotba vagyok, hogy nem engedem meg senkinek, hogy rosszul szóljon hozzám, amúgy ebbe a suliba minden tanár ilyen beteg, egy normális emberi érzés nem szorult beléjük
2016. szept. 18. 02:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor válts sulit és keres fel egy pszichológust.Jobbulást!Bármilyen kérdésed van írj rám és ha tudok megpróbálok segíteni.
2016. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!