Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen volt a napod a suliban/...

Milyen volt a napod a suliban/munkahelyeden?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem járok se suliba, se munkába.
2016. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor hogy telik a napod otthon?
2016. szept. 19. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában jól telnek a napok, jó suliba járni mert ott nem unatkozom annyira és jót lehet szórakozni.
2016. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még van hátra 3 óra a munkából, de ma elég lassú napom van, ill. nem is vagyok túl motivált a produktivitásra (nem nagyon tudtam aludni az éjjel), mennék már haza :)
2016. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egész nap játszok, energiaitalt iszok és kajálok. Elég jól.
2016. szept. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egész jól. Ma csak apróbb munkák voltak, meg egy váltócsere (az mondjuk elég szopás volt). De összességében jó nap volt
2016. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%

Szarul. Négy 12 órás műszak egyben egy k_baszott cipőboltban rengeteg retardált "vásárló" akik csak felcseszni járnak be az üzletbe, és a sok hülye kérdés: "vízálló a gumicsizma?" "akkor ha 30% lejön az árából akkor az most mennyi?" ... arról ne is beszéljünk, hogy köszönni vagy meg köszönni valamit meg luxus. -.-

Ja, és a 4 napban benne volt egy leltár is.. k_rvajó hetem van... a hét egyetlen szabadnapja a mai... és még majd vasárnap is b_szhatom a rezet benn a semmiért mert a sok idióta vasárnap is a plázában akar tespedni.


Ezt mind 80k-ért havi 240h munkáért. ja.. nagyon emberséges...

2016. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!