Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztálytársaim azt mondják,...

Az osztálytársaim azt mondják, hogy irritáló, idegesítő nyomi k***a vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy én k-nak nevezhető lennék, nem szoktam fiúkra mászni, meg hasonló. Amivel azonban folyton traktálnak, az az, hogy idegesítő vagyok, és tök béna, és nagyon nem menő, úgyhogy húzzak odébb.


Közületek többen biztos azt válaszolnák, hogy mert irritáló vagyok, és mindenki utál, de én most segítséget szeretnék kérni. Mit tegyet, hogy jobban elfogadjanak az osztálytársaim? Ha így folytatják, egyáltalán nem lesz kedvem iskolába menni, és kínszenvedés lesz a nap... Kérlek, segítsetek!

14/l



2016. okt. 6. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tenni nem sok mindent tudsz... egyetlen fegyvered velük szemben a közöny. Ha azt mutatod, hogy nem szegi kedved a bántás, hogy nem veszed fel a szavaikat, egyszer megunják, és keresnek olyat, akit ki tudnak utálni.
2016. okt. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nézd meg hogy viselkedik az, akit mindenki menőnek tart, és próbálj hasonlóan viselkedni.
2016. okt. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. Közöny. ezek az emberek csak azért bántanak, mert ettől jobban érzik magukat. Ne akarj ilyen nyomorék lenni.
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ennél elvtelenebb, erkölcstelenebb tanácsot nem is adhattál volna! Álljon be a bunkók közé, akik azon szórakoznak, hogy mást piszkálnak?


Kérdező: Hányadikos vagy? Most mentél kilencedikbe, vagy csak nyolcadikba? Ha nyolcadikba, akkor jövőre új osztályba kerülhetsz, addig valahogy kibírod. Ha kilencedikes vagy, de nagyon bunkók, akkor is elgondolkodnék az osztály- vagy iskolaváltáson.

2016. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez elég kevés infó,de ha mi denki ezt gondolja,akkor van alapja.A lényeg kimaradt.Te milyen vagy valójában?Nyomulsz?Mindenkivel megpróbálsz jóban lenni?
2016. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

"de ha mindenki ezt gondolja,akkor van alapja"


Nyilván, hisz még sosem láttunk olyat, hogy egyesek ismertség nélkül ítélkeznek mások felett...

2016. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!