Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hittem eddig "cuki", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem eddig "cuki", hogy pörgős vagyok, de mint kiderült ezért nem nagyon kedvelnek az új fiú osztálytársaim. Ezt helyre lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezért távolodtak el pár hét után. Javíthatatlan a helyzet, más vo1t már így? 14L

2014. dec. 2. 20:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Húha ne tolongjatok
2014. dec. 2. 21:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit jelet az hogy "pörgős"?
2014. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy viselkedtél mint egy kisgyerek. Az én oszt.társam pont ilyen, bolondos de mi így szeretjük :) Viszont arra figyelj, hogy ne vidd túlzásba. Sajna van olyan akinek bejön és van akinek nem.
2014. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na, erről szokjál le, de gyorsan. Most is. Nem kapsz választ, már besértődsz. Idegesítő lehetsz. Meg lehet változni amúgy, az ilyen pörgős embert nem szívesen látják általában az emberek. Meg lehet változni.
2014. dec. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát pőrgős=sokat beszélek, órán forgolódok, lányokkal sokat pletykálunk meg van, hogy hangosan röhögünk (akár órán, de ez nem jellemző) ééééééééés a fő téma általában az, hogy kire melyik fiú nézett rá. Tudom gáz, próbálok változtatni, már javultam is ezekhez képest valamennyit, de van, hogy annyira jól szórakozok, hogy nem veszem magam észre...
2014. dec. 2. 21:31
 6/11 A kérdező kommentje:
4es nem az, hogy besértődök. Csak felteszem a kérdést eltelik negyed óra többire 7-8 válasz erre meg 0. Azért valljuk be ez téged is idegesítene...
2014. dec. 2. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Ó, már értem. Vihogós, éretlen, megbízhatatlan kis hü. lye pi. csa. Ez tényleg nem túl vonzó.
2014. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3as igen, úgy mint egy kisgyerek...:/ Lányokkaé nagyon jól elvagyunk folyton poénkodunk, de a fiúk hülyének néznek, nem vesznek komolyan...és idegesítőnek tartanak...:( Szóval szerintetek van remény a javulásra? Nem akarok ilyen maradni, ez senkinek sem jó.
2014. dec. 2. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
7es nem vagyok hülye kis p i c s a. Ennek ezekhez SEMMI köze..
2014. dec. 2. 21:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet...
2014. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!