Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van-e haragosod? Haragot...

Van-e haragosod? Haragot tartasz-e egyetlen emberrel is?

Figyelt kérdés

#Haragtartas
2016. okt. 8. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilván, kinek nincs?
2016. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs haragosom, és nem tartok senkivel haragot. Viszont vannak olyan emberek akiket szó szerint levegőnek nézem, és nem foglalkozom velük. Már rég megtanultam azt, hogy 1 életem van, nem fogom az életemet, és az idegeimet tönkretenni egy olyan alak miatt aki meg sem érdemli, hogy foglalkozzam vele. Így inkább olyan emberekkel foglalkozom akiket szeretek, és a lelki békém is rendben van.
2016. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2016. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es ha valakit levegőnek nézünk, az is egyfajta haragtartás, hiszen ha levegőnek nézzük, akkor ha nincs is konfliktus, de elesünk a potenciális együttműködéstől, barátságtól, tehát az illető, akit levegőnek nézünk, mindenképpen nemkívánatos személy számunkra.
2016. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok emberrel tartok haragot.
2016. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Időpont ma 14:10-nek.


Nem jól gondolod. A haragtartás az amikor valaki állandóan a gondolataidban van mert haragszol rá, akivel akkor is foglalkozol amikor már rég nem kéne.

Én amikor azt írtam, hogy levegőnek nézem, akkor úgy értettem, hogy számomra olyan mint pl: te. Nem ismerlek, sosem láttalak, fogalmam sincs ki vagy. Nem haragszom rád, nem gondolok rád, csak éppenséggel levegőnek nézlek, nem foglalkozom veled.

Akit én levegőnek nézem, nem rossz értelemben írom. Egyszerűen nem érdekel, hogy él vagy sem, hogy mit csinál vagy mit nem csinál. De ettől még nem haragszom rá, csak nem foglalkozom vele. ilyen egyszerű

2016. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja értem, akkor én félreértelmeztem a kérdést, mert úgy nekem sincs kimondottan haragosom, akivel nap, mint nap konfliktusba keveredem, de vannak ellenségeim a múltamból, de rájuk nem gondolok, nem érdekel engem se, mint csinálnak, de attól még nemkívánatos személyek, nem szeretnék velük újra találkozni. Úgy értettem, szerintem ilyen mindenkinek van, az nem létezik, hogy mindenki jól kijöjjön mindenkivel.
2016. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Nincs haragosom, de egyetelen emberrel sem tartok haragot.

Ez azért van, mert én mindenkivel szemben békés természetű vagyok, illetve igyekszem mindenkinek a kedvében járni, nem megbántani embereket.

2016. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajna mindig van, volt, lesz.
2016. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
volt, de rájöttem felesleges, mert csak magamat b#szom fel rajta. így hát elengedtem a haragot.... :)
2016. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!