Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szenvedélyes, vágyakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szenvedélyes, vágyakkal teli szex, szerelem csak a szép embereknek adatik meg?

Figyelt kérdés
Aki nem szép, csak kompromisszum kapcsolatot, szexet kaphat és sosem igazi szerelmet, szenvedélyt és szexet? Úgy értem, a nem szép embereket nem kívánják szexuálisan. Így hogy tudná kiélni magát szexuálisan, ha tudja, nem kívánják és nem szerelmesednek bele? Lassan eltelt a fiatalságom és úgy érzem, hogy nagyon rossz hatással volt rám az, hogy nem volt részem igazi, szenvedélyes szexben, pont a fent említett okok miatt. Nincs kedvem így élni, nincs ami hajt előre, nincs motiváció, nincs szépség, élvezet az életben. Szépnek kell születni, ahhoz, hogy jókat szexelhess?
2016. júl. 31. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem csak a szex körül forog a világ! Nálad is baj van a fejben, mint nálam. Nekem se volt még részem benne, de én a személyiségemet okolom miatta, amiért ilyen antiszoc vagyok, meg amiért ilyen sötétnek látom a világot... Elvégre ki a francot érdekel egy olyan ember, aki bele van fásulva az életbe? Sokszor úgy érzem csak vagyok, de nem élek.
2016. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
A kocka hasú csávók úgyis mindig csak magukat nézik szex közben, tehát a válasz: nem.
2016. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bence_ ***** válasza:

Mi a szép?

Belső oka lehet ennek a szenvedély mentességnek.

2016. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd... A szép embereket sokszor nem is a lelkükért szeretik, hanem csak a testükért, ergó nem is létezik náluk szeretkezés.
2016. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kíváncsicska ***** válasza:
Nem.A szépség relatív.Én nem tartom magam szépnek.Kövér vagyok.vagyis xl-es méret.Vastag vádlim és bokám van.Egyetlen pozitívum rakjtam a melleim.Mégis életem legjobb legszenvedélyesebb szexét éltem át egy olyan férfivel,akiről azt hittem,hogy bottal sem piszkálna meg.Az tény,hogy a sokak által szépnek vélt embereknek sokkal több lehetősége van.De szerintem a jó szexre mindenkinek van lehetősége.És plussz jól jegyezd meg:Mindenkiben,még egy boszorkányban is lehet szépet találni,másnem a bibírcsókot az orrán.Ha jól érzed magad a bőrödben több lehetőséged van
2016. júl. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 RoseTyler ***** válasza:

Ez baromság. Kisugárzás, önbizalom! A férfiak eleve ne szépek, hanem férfiasak legyenek. Egy nő meg, ha nem érzi szépnek magát, akkor kezdjen el kísérletezni a külsején, hogy hogyan hozhatná ki a legtöbbet az adottságaiból. Vagyis milyen frizura, ruha, smink áll jól neki stb. Nem olyan nagy dolog ez.

A szépség eleve nagyrészt szubjektív megítélésű, mindenkinek más tetszik, nem tudsz megfelelni mindenki elvárásainak. De minek is kéne? A szépség csak egy kevés előnyt ad az induláshoz, de önmagában nem ér sokat.

A jó szexhez persze, nem árt, ha valaki testileg és érzelmileg is egészséges, meg edzett, de legalábbis van egy állóképessége.

Egyébként én se vagyok egy modell alkatú nő (átlagos vagyok, de ettől még jól érzem magam a bőrömben), mégsem kényszerültem még soha "kompromisszum szexre".

2016. júl. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!