Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyetlen fiú a...

Én vagyok az egyetlen fiú a csoportban. Hogyan tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta játok balettozni, de abba kellett hagynom egy ideig, mert egyrészt lesérültem, másrészt vannak még más egyéb okai is, de ezek most nem ide tartoznak.

Harmadrészt most újrakezdtem nemrég, ugyanoda mentem vissza, ahova eddig jártam és most változott pár dolog. Pl az, hogy szét lettek szedve az emberek, mert túl sokan vannak, úgyhogy meg van határozva hogy melyik nap hol, mikor és melyik csoportnak van órája. Nos, nálunk én vagyok az egyetlen egy fiú és kicsit furán érzem magam emiatt. Vannak, akiket régről ismerek, ők kedvelnek engem ahogy én is őket, de csak kb 4-5 emberről van szó, a többiekkel nem tudom, hogy jöhetnék ki.

Valamint holnap lesz a szülinapom és mondták, hogy majd hétfőn meglepnej valamivel, de ettől is egy kicsit előre félek :D


17/F (nemsokára 18 :D)


2016. okt. 15. 21:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Asszem most picit besírtam, ezzel azt mondtam hogy igen, szűz vagyok, még tiszta. :D De lényegtelen... :D Rátérve a tárgyra azt tudom javasolni amit előzőleg is javasoltam, mindenféleképpen ismerd ki őket, mert olyat mondani amit ők utálnak az picit kellemetlen úgy hogy utána néma csend lesz. :)
2016. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!