Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon népszerűtlen vagyok....

Nagyon népszerűtlen vagyok. Hogy tegyek ellene?

Figyelt kérdés
A Facebookon senki se lájkolja a dolgaimat.Kb 1 haverom van összesen.Amíg gimibe jártam egy fokkal jobb volt,de most hogy elballagtam,még a meglévő kapcsolataim is megszakadtak

2016. okt. 23. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a mentalitásoddal van baj. Te magad írtad, hogy szerinted összesen 1 haverod van.


De te mégsem barátokra, és szórakozásra vágysz, hanem csak népszerűségre meg hogy gyűljenek a virtuális dicsőségpontok a képeid alatt a facebookon..


Akkor ne is a jelenedről beszéljünk, hanem a múltadról. A gimnáziumban állításod szerint egy fokkal jobb volt. Ez most népszerűséget, vagy társaságot jelent? Talán néhány osztálytársad lájkolta a képeid?


Érdemes elgondolkodni mi fontosabb számodra, vagy hogy miért szakadtak meg a kapcsolataid, lehet hogy a népszerűség fontosabb volt mint a barátság?

2016. okt. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Elég gáz vagy... Hiszen mindenki tudja, hogy annál népszerűbb, annál jobb fej és annál kedveltebb vagy, minél többen lejmolnak FB-on és minél több ismerősöd van ott.

Az, hogy a való életben ki vagy, senkit sem érdekel!


Jézus, ember, te hol élsz? Talán szerezz igazi barátokat a való életben a környezetedben, és akkor lennének érdekes pillanataid, amiket ha megosztasz az interneten, akkor másokat is érdekelne.

Már, ha mindent megosztó típus vagy, és követed az elvet, hogy ha nem posztoltad, akkor az nem történt meg.

Örülök annak, hogy nekem az internetet teljesen sikerül az életemből kihagyni, hogy nem azon lógok, mi van FB-on, hanem valóban megélem az életem minden másodpercét, nem lájkokért kunyerálok.

21 évesen ezért is mondhatom el magamról, hogy vannak igazi barátaim, van egy fantasztikus kapcsolatom és rengeteg közös emlékem egy csomó emberrel és próbálom tartani a kapcsolatot volt osztálytársammal, csoporttársakkal, találkozunk, telefonon beszélünk, nem azzal telik el az idő, hogy szelfit készítünk, feltöltjük Facebookra meg Instagramra és bámuljuk a képernyőt, hogy hányan és kik lájkolták vagy szóltak hozzá. És igazából a nagy semmiért ültünk össze, mert egy szót nem szólunk egymáshoz, csak nyomódjunk a telefont. Akkor inkább egyedül is maradnék, ha csak ilyen emberekkel hozna össze a sors.


Ilyen hozzáállással ne is csodálkozz, hogy nem vagy népszerű és nincsen barátod, mert ezeket a dolgokat a való életben kell megszerezni, anélkül nem fog menni, hogyha személyesen találkozva meg bunkó, szótlan vagy antiszoc vagy.

Annál égőbb nincsen, amikor Facebookra kipakol egy csomó ember mindent, és mutatja, hogy milyen hiper szuper minden, melyen jó élete van, csomó barátja, aztán meg igazából egy bunkó, gáz alak, csak az interneten olyan képet festet magáról, amilyen életet szeretne, és mivel csak olyan emberek veszik körül, akik szintén az interneten élnek, így nekik akar imponálni.

Neked pont az ilyen embereket kéne kizárnod magad körül, újra fel kéne venned a középsulis ismerőseiddel a kapcsolatot, akikkel jól érezted magad - bár nem is értem, akkor mért szakítottad meg velük a kapcsolatot? Keress olyan embereket, akik nem élnek ilyen felszínesen, és hidd el, sok ilyen ember van, csak ők sem a "népszerűek" kategóriába tartoznak.

2016. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
:D Ne népszerű akarj lenni, és ne a lájkok éltessenek, hanem élj normális életet, és legyenek normális emberi kapcsolataid. Tojd le a fészbukot, és keress valami értelmes elfoglaltságot értelmes emberekkel!
2016. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
élőben nem is találkozgatsz senkivel sem csak fészbukon méred fel a népszerűséged?
2016. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#2 te se vagy szent csak mert itt osztod gyakorin az észt! Ezeket nevezik egy kis igazi "műmájer" homiknak! :DDDDDDDDD
2016. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Miért vagy népszerűtlen? Miért akarsz az lenni? Ha a válasz megvan, akkor megoldás is lesz.
2016. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert elkerültek messze,nagyvárosokba.Meg aki volt "haverom" az nem voltak igazi barátok.Csak kihasználtak.A tököm tele volt már velük és megszakítottam velük a kapcsolatot.Meg ott voltunk egy osztályba 30-an,itt meg 12-en
2016. okt. 24. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!