Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 18 éves, fiú vagyok és nagyon...

Kakszilajos17 kérdése:

18 éves, fiú vagyok és nagyon félős típus. Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon beparázok minden emberi közösségbeli helyzetben. Pl. dogaírás,felelet, szereplés... Közösségekbe se járok, mert egyszerűen félek megjelenni, beszélgetni. Jó vannak haverjaim, de kb. semmi különös. Meg ugye ez kihat mondjuk egy szorosabb kapcsolat kialakítására is. Ezért sincs barátnőm és nem is volt.

2016. febr. 7. 01:05
 1/2 gnoomage ***** válasza:

Én is ezzel küzdök, már lassan küzdöttem...


Kiskoromban a kötelező fellépésekre már gyógyszer kellett kb h ne hányjak vagy ájuljak el, nem tettem semmit a közösség felé, egyszerűen éltem magamban az életemet és örültem neki, hogy nyugalom van...


Egy éve másik városba járok középsuliba(mert eddig falun tanultam, ott ahol lakok), ami hirtelen megváltoztatta az egészet... Más környezet, más emberek, "újrakezdés"... Itt már egy kis koszos falu helyett naponta többször kell megszólítanom több embert, nincs az a mindenki ismer történet. Aztán jött az új társaság és az egyre nagyobb lett, majd a végén full ismeretlen emberekkel kezdtem el beszélgetni akár órákon át... Keress egy olyan dolgot ami tetszik, legyen zene, vagy sport, vagy ha egyik se, akkor mást, a lényeg, hogy megismerj pár embert és elkezdj önbizalmat szerezni.

2016. febr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen névvel nem csodálom
2016. febr. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!