Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki társaságban csak morogni...

Aki társaságban csak morogni tud és szinte alig szólal meg, miért sértődik meg, ha emiatt nem hívjuk sehova? Nem 18 év alatti illetőről van szó.

Figyelt kérdés
2016. okt. 28. 16:33
 1/4 anonim válasza:
59%
Erre csak azt lehet mondani, hogy attól hogy valaki kevesebbet beszél mint a többiek, még nem feltétlenül kell kiközösíteni.
2016. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ismerősöm. Állandóan morgott valamin, soha semmi nem volt neki jó, mindig mindenkinek elrontotta a kedvét.

Az nem baj, ha valaki kevesebbet beszél, de az gáz, hogyha direkt rontja a hangulatot.

Szerintem nem tudtok olyat tenni, ami jó lesz neki. Most azért sértődött meg, mert nem hívtátok el. Ha elhívjátok, akkor meg azzal lesz valami baja :)

2016. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem érhető a reakciótók. és azért sértődik meg, mert mint mondtad, morog. :)
2016. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Morgás alatt azt értem inkább, hogy amikor vidám a hangulat a társaságban, akkor is negatív megjegyzései vannak. Nem rólunk, inkább a világról, az életéről, stb. Így tényleg elrontja mindenki kedvét. Látta facebook-on a képet arról az alkalomról ahova legutóbb nem hívtuk és kérdezte, hogy miért nem szóltunk neki, ő ráért volna, legközelebb jobban tennénk, ha szólnánk neki. Azt mondtuk elfelejtettük de én inkább megmondanám az igazat neki, csak nem akarnak a többiek balhét ebből.
2016. okt. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!