Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hosszas otthonlét után munka?

Hosszas otthonlét után munka?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vagyok itthon, csak néha mozdultam ki, viszont most hamarosan dolgozni fogok, és mondhatni rettegek az egésztől. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy tette túl magát rajta?


22/F


2016. okt. 28. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem pontosan ugyanez volt a helyzet de hasonló. Egy naaagyon hosszú nyári szünet után először (életemben) bemenni az egyetemre több volt mint ijesztő.

De aztán egy pár nap alatt túl tettem magam a megrázkódtatáson miszerint itt töménytelen mennyiségű ember van és minden furcsa. Azóta élvezem.


Ne aggódj! Menni fog, jó lesz!


19/L

2016. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én voltam így. Beteg voltam. 3 évig csak kisebb munkáim voltak. De meggyógyultam és elkezdtem egy gyárba dolgozni. Eleinte kicsit fura volt. De úgy álltam hozzá, hogy nem mutatom ki a félelmem és próbáltam magabiztosságot sugározni. A munkára figyeltem, nem másokra. Arra, hogy jól végezzem a dolgom. Egy... Hát már nem is emlékszem meddig tartott, de hamar beilleszkedtem. Sokat beszélgettünk és minden frankó lett. :) Sok sikert az új melóhoz!


30/F

2016. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) fősulin azért nem féltem annyira, mert igazából nem volt rajtam akkora felelősség, persze tanulni kellett és koncentrálni, de nem volt az, hogy ha elszúrok valamit, akkor annak lesz bármilyen következménye, itt a munkával kapcsolatban pedig a társaság mellett ettől is félek, és még ha tudom is, hogy nem halogathatom örökké, legszívesebben azt tenném.
2016. okt. 28. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két hónapja vagyok itthon,jövőhéten kezdek új helyen.

Hát én is izgulok,csak ezen jár az agyam,de közben meg nagyon várom.Nem jó ennyi ideig itthon,már megőrülök.

2016. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!