Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen személyiségű lányról?

Figyelt kérdés

Szeret egyedül lenni, a macskáival és kutyájával beszélgetni(:D), természet fotózni és non-stop zenét hallgatni. Mindenfélét, a rocktól a popon át, diszkósakig bármi játszhat, amit a füle befogad. Ugyanakkor nagyon szereti magát emberekkel is körülvenni, és dumálni bármiről. Mindez nála kedvfüggő, hisz borzalmasan hangulat ember tud lenni. Ha valami nem tetszik neki, annak hangot ad, és elég őszintén, nyers megfogalmazásban képes tálalni a véleményét. Nem akar ő senkit sem megbántani ilyenkor, barátai úgy jellemezték maga a személyisége ilyen nyers, néha flegma. Nagyon kíváncsi, és spontán teremtés. Toleráns, és nyitott az új dolgokra. Próbálja objektíven látni a dolgokat. A fárasztó viccek a kedvencei. Szeret nevetni és nevettetni.

Szereti az elgondolkodtató írásokat, filmeket, amelyeknek van mondanivalójuk. Egyébként ha olyan kedve van, lazán megnéz egy darabolós horrot is.

Szeret koncertekre járni. Leginkább rock koncertekre, ahol kitudja magát tombolni. Nem veti meg az alkoholt sem, de nem szeret túlzásba esni.

Régen naaagyon visszahúzódó, naiv és csendes lány volt, alig mert nagyobb társaságban megszólalni. Általánosban és középiskola elején is kirekesztették az osztályból és bántották. Sikerült viszont ezt a szégyenlősséget levetkőznie és a személyisége is sokat változott. Szereti (szeretné) az embereket megmosolyogtatni maga körül, de csak a hozzá közelebb állóaknál érez ehhez magában potenciált, néha még mindig van benne egy gát. Míg régen negatívan látta maga körül a világot, most pozitívan próbál állni mindenhez. Főleg mióta kollégista és mindig van körülötte valaki.

Egyébként most unatkozik(ezért írja ki elsősorban a kérdést), azon gondolkodik mit írhatna még, de több nem jut eszébe, és végig E/3-ban írt magáról. 17/l



2016. okt. 29. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy egy átlagos 17 éves lány.
2016. okt. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szarvaslány válasza:
100%
A véleményem? Mintha egy tükröt látnék! Fogjuk rá...nagyon hasonló a személyiségem, bár én még a nagyon gátlásos és a tombolós-mosolygós közti állapotban vagyok, viszont az utóbbi felé igyekszem változni (nagyon zavar a gátlások miatti visszafogottságom és utálom, hogy sokszor nem bírom kimondani, amit gondolok). Mondjuk a nyers stílusa szerintem meghökkentene, de azért a véleményem elég pozitív erről a bizonyos lányról; és remélem még most látja ezt, mert baromira felkeltette az érdeklődésemet és reménykedem abban, hogy tudok vele kicsit dumálni, akár egymásról vagy csak szimplán az emberekről vagy akármiről (kíváncsi vagyok, miben hasonló a véleményünk). Maholnap 18/lány
2016. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Oszinten: jo a fogalmazasa es egy kicsit bekepzelt ugyan azt hiszi mint a legtobb ember magarol h o kulonleges...
2016. okt. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Kellemes társaság lehet(sz).
2016. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Azt hogy fejlődő képes, értelmes, szépen helyesen ír. Jól tanul, szépen fogalmaz. Keresi magát. Introvertált és erre már fiatalon rájött, hogy kicsit kilóg a sorból a személyisége miatt, ezért csiszolja a személyiségét nagyon jó irányba. Hiszen rádöbbent, hogy a pozitív visszajelzések az emberi kapcsolatok által nagyon fontosak, így jobban megismerheti önmagát és a világot. Szeret adni és most már befogadó is tud lenni: kellemetlent, kellemeset egyaránt, ( Most már saját elfogadhatatlannak tartott személyiség jegyeit is képes szeretni és így a máséit is) mert most már érzi, így kerek a világ. Tud magán nevetni. Érik a leányzó :-)
2016. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy az összes csaj ilyen :D kisebb-nagyobb eltérésekkel(ezt most nem azért írom, mert probléma lenne). De hát így, ha csak a jellemeket nézzük akkor igazából az jön le nekem ebből az írásból, hogy igazából k**ra nem ismered a jellemed :D ezért nem is tudod normálisan leírni amit szeretsz csinálni az nem egyenlő a jellemeddel az első az ok volt, hogy szeretsz egyedül lenni.


Amikor azt írtad, hogy hanulat ember ,vagy JA de mégse :D kb ennyi értelme volt annak a mondatnak. De tényleg abszolút nem akarlak bántani...csak hát még 17 éves vagy többet igazából nem várhat az ember még.

Igazából ki sem alakult még a jellemed szerintem...legalábbis ahogy elnézem, de elfog jönni az az idő is. 24f

2016. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azt, hogy elmehetne horoszkóp írónak..


Láttam már ilyen személyiségváltozást a legtöbb esetben szép lejtőnek bizonyult. De mindenkinek máshogy alakul a sorsa.


"Próbálja objektíven látni a dolgokat." " Ha valami nem tetszik neki, annak hangot ad,"


A legtöbb ember szereti azt hinni magáról, hogy objektívan lát a dolgokra de ez alapvetően nem lehetséges. A túlzott véleménynyilvánítás pedig felettébb zavaró lehet -természetesen ha csak rosszul csinálják-.


Visszaolvasva az írásod tényleg nem emlékeztet egy hosszabb horoszkópra vagy személyiségtesztre?

2016. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7-es eddig nem terveztem hogy horoszkóp vagy épp személyiségteszt író legyek, de majd amikor a lejtő végén lecsúszott alkoholistaként tengetem napjaim, lehet megpróbálkozom vele. Ha már szerinted amúgy is olyan jó lennék benne.
2016. okt. 30. 00:27
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyébként meg mindenkinek köszönöm a válaszát.

Viszont 3-as, nem hiszem magam különlegesnek, és semmiben sem emelkedek ki, sajnos. :D még keresem a mélyen megbúvó tehetségem

2016. okt. 30. 00:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem sértés volt, csak arra céloztam, hogy nagyon hétköznapi és általános amit írtál.


Én pedig nem esek hasra attól, hogy lány vagy és / vagy hogy megnyíltál, extrovertáltabb lettél. Nem úgy mint a legtöbb kommentelő.


Nem tetszik a nyers vélemény vagy, hogy valakinek nem tetszik a stílusod?

2016. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!