Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen személyiségű lányról?

Figyelt kérdés

Szeret egyedül lenni, a macskáival és kutyájával beszélgetni(:D), természet fotózni és non-stop zenét hallgatni. Mindenfélét, a rocktól a popon át, diszkósakig bármi játszhat, amit a füle befogad. Ugyanakkor nagyon szereti magát emberekkel is körülvenni, és dumálni bármiről. Mindez nála kedvfüggő, hisz borzalmasan hangulat ember tud lenni. Ha valami nem tetszik neki, annak hangot ad, és elég őszintén, nyers megfogalmazásban képes tálalni a véleményét. Nem akar ő senkit sem megbántani ilyenkor, barátai úgy jellemezték maga a személyisége ilyen nyers, néha flegma. Nagyon kíváncsi, és spontán teremtés. Toleráns, és nyitott az új dolgokra. Próbálja objektíven látni a dolgokat. A fárasztó viccek a kedvencei. Szeret nevetni és nevettetni.

Szereti az elgondolkodtató írásokat, filmeket, amelyeknek van mondanivalójuk. Egyébként ha olyan kedve van, lazán megnéz egy darabolós horrot is.

Szeret koncertekre járni. Leginkább rock koncertekre, ahol kitudja magát tombolni. Nem veti meg az alkoholt sem, de nem szeret túlzásba esni.

Régen naaagyon visszahúzódó, naiv és csendes lány volt, alig mert nagyobb társaságban megszólalni. Általánosban és középiskola elején is kirekesztették az osztályból és bántották. Sikerült viszont ezt a szégyenlősséget levetkőznie és a személyisége is sokat változott. Szereti (szeretné) az embereket megmosolyogtatni maga körül, de csak a hozzá közelebb állóaknál érez ehhez magában potenciált, néha még mindig van benne egy gát. Míg régen negatívan látta maga körül a világot, most pozitívan próbál állni mindenhez. Főleg mióta kollégista és mindig van körülötte valaki.

Egyébként most unatkozik(ezért írja ki elsősorban a kérdést), azon gondolkodik mit írhatna még, de több nem jut eszébe, és végig E/3-ban írt magáról. 17/l



2016. okt. 29. 23:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Úgy vélem senki sem esett hasra attól hogy lány vagyok. Mindenki véleményt fejezett ki szimplán. Pl. az előtted hozzászóló kommentje se túl fényező jellegű, de hát az is egy vélemény. A tiédet viszont kicsit provokatívnak találtam, ezért gondoltam arra valamit csak kellene írni. Ennyi az egész.
2016. okt. 30. 01:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Mert negatívabb vélemény mentén mutatkozik meg az ember jelleme. Ahogyan két különböző fa tulajdonsága is csak nagyobb szélben mutatkozik meg.


Nem a komfort hatására történő hajlás a lényeges, hanem a feszültség alatt lévő törés. A horoszkóp szerű írás alapján nem lehet véleményt mondani, mert ahol írnál valami érdemit, azt két sorral lejjebb kicsit megváltoztatod. Én pedig nem szeretném kimazsolázni a nekem tetszőt, inkább teszttel előhívom a valódit.

2016. okt. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az hogy jó vagy:P

17f

2016. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
full átlag
2016. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Várom már hogy valami beteg vadállat csaj is írjon ki ilyen kérdést, ne csak az átlagos lányok..


Olvastad már mások ugyanilyen kérdéseit itt gyakorin?

Teljesen ugyanolyan vagy, ugyanolyan stílusban írsz, ugyanolyan alap információkat.. (Szeretem a zenét például)

2016. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindazt, miket leírtál.

S persze, nagyon nagyon aranyos. :)))

"azon gondolkodik mit írhatna még, de több nem jut eszébe, és végig E/3-ban írt magáról"

Hogy lehetsz ilyen ééééédes?? XD ^^

20F

2016. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!