Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogy ne pánikol...

Mit csináljak, hogy ne pánikoljak?

Figyelt kérdés
A hétvègére meghívtak egy házibuliba,80 százalèkban osztálytársak,ill. olyan ismerősök lesznek,akikkel felszínes kapcsolatban vagyok (gyakorlatilag,köszönés rövid beszélgetést max. amit váltani szoktunk). Egy oldalról hízelgő,hogy meghívtak,viszont fogalmam sincs milyen témákat hozzak fel esetleges beszélgetés során,vagy oda merjek-e menni egyáltalán egy jól összeszokott csoporthoz ha megérkezem,mert általában mindenkinek megvan a társasága és attól függetlenül,hogy kedvesnek tartanak,elfogadnak stb. még nem hiányolnak a köreikből. Hogy tudnék kevésbé feszélyezett lenni? Jobban feloldódni? Mert már egy hete rosszul vagyok,hogy "mennem kell valahova". Persze szeretnék,de kettős érzéseim vannak az ilyen eseményekkel,egyfelől eléggé extrovertált személyiségnek tartom magam,habár nem hiszem hogy be lehet sorolni két típusba az összes embert,másfelől meg azért ott motoszkál a fejemben (gyanítom nem csak nekem),hogy azért mégis jó lenne vihogni,elengedni magad egy olyan baráti körön belül,ahol igény van a jelenlétedre. Szóval tudnátok ha mást nem,hasonló cipőben járó sztorikat,vagy hatalmas életmegváltoztató jellegű tanácsokat adni ilyen helyzetekre? :) Köszi előre is a válaszokat! 16/L
2016. okt. 31. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy házibuliban majdnem mindenki inni fog, szóval nem arra fognak figyelni, hogy éppen milyen hülyeséget csinálsz. Meg gondolom te is inni fogsz, szóval biztosan lazább leszel majd. :)
2016. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem..itthon már rendszeresen az a poénok alapja,hogy minden apróságon idegeskedek. Úgy indulok el sokszor,hogy fel van ajánlva két feles.. :D
2016. okt. 31. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég okos vagy. Tudhatnád, értelmetlen szresszelj. Alakul ahogy fog. Legalább elemezhetsz, míg nincs társaságod.
2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!