Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy ne pánikoljak...

Mit tegyek, hogy ne pánikoljak be, és hogy nyugodtan feltudjam olvasni?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken ballagok és én olvasom fel a búcsúbeszédet az egész suli előtt...Szoc.fóbia, pánikbetegség,szorongás, és egyéb kever magatartás és emocionális zavarom van...

2014. jún. 7. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez simán az a kategória, hogy betolsz előtte egy felest, és attól feloldódsz. Csak azt nem értem, miért vállaltad el akkor, ha ennyire nem bírod a reflektorfényt.
2014. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Eleve nem értem, hogy miért vállaltál fel ilyen szerepet, ha nem érzed magad rá alkalmasnak? Nálunk az ilyesmit mindig egy bátrabb, szerepelni szerető és tudó ember kapta.
2014. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem, és csak a felest tudom javasolni.
2014. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

A felessel csak az a baj, hogy a mellette állók meg fogják érezni, esetleg a tanárok is. Még a vodka is szagos azoknak, akik nem ittak semmit. Az meg egy kicsit kellemetlen, ha összesúgnak az ember háta mögött, hogy de piaszagú!

Pedig amúgy tényleg hatásos lehet. :)

2014. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem simán elég egy korty is, aztán rágó, és kész.
2014. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ajánlanék 2 kupicát,rá egy rágó,plusz parfüm azt csókolom.Megkérdezhetem,hogy önként vállaltad ezt el,vagy bele vagy kényszerítve? :)
2014. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam,de csak én vagyok erre alkalmas...
2014. jún. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!