Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek hogy ne pánikoljak,...

Mit tegyek hogy ne pánikoljak, ne érezzem rosszul magam a munkaköröm miatt?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a mostani munkakörömet,úgy két hónapja hogy mondták, ezt kell csináljam. Először sem tetszett a gondolat, majd úgy voltam vele hogy hátha megszeretem, de nem sikerül. A főnököm is tudja, sőt mindenki tudja hogy nem szívesen csinálom. Nagy kihívásnak érzem a feladatot, túl nagy a felelősség, pénzzel kell bánnom, minden idegeskedek hogy ne rontsak el semmit. A másik munkakörömnél nem volt ez.
2014. márc. 1. 07:00
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem szereted a mostani körödet ezután se fogod csak saját magad idegrendszerét fogod tönkre tenni .Rég volt már nekem is olyan hogy jó kedvel örömmel mentem be dolgozni egy adott munkahelyre szóval ha teheted sokáig ne maradjál ott mert tönkre mégy benne úgy kelsz fel napi szinten fogy görcsbe van a hasad azon idegeskedel mit fogol elrontani vagy mikor köt beléd stb
2014. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!