Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bocsánatot kéne kérnem?

Bocsánatot kéne kérnem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel nemrég még nagyon jóban voltam, mindent megbeszéltünk.... és egy félreértés miatt mostanában nem is beszélünk már. Tudom hogy sok mindent elrontottam, meg minden összejött és már egyszer beszéltem is erről vele, de nem lett jobb. Nekem nagyon hiányzik a társasága és ezen gondolkozom, hogy ha még egyszer beszélnénk és bocsánatot kérnék, javítana??
2016. júl. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegy egy probat.
2016. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos ez attól függ, hogy mi miatt vesztetek össze. Ha gondolod írhatsz privibe :)
2016. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell írnod privátba senkinek sem. Mond meg neki, hogy te voltál a hibás, bocsánatot kérsz, és megígéred, hogy többet nem teszel ilyet... (valójában fogalmam sincs, hogy mit követtél le, de ez most mondjuk mindegy is). Megmondod neki, hogy hiányzol, és hogy ő volt a legjobb barátod. Aztán elgondolkodik ezen, és majd dönt.
2016. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ő volt a hibás ne kérj bocsánatot. Egyszer én is elkövettem ezt a hibát, igaz kibékültünk, de azóta egy csomószor eszembe jut az az eset, hogy a semmiért kértem bocsánatot, ezért gyakran is haragszok rá pár percre. De ha vele vagyok, akkor ezt a haragot próbálom nem kimutatni
2017. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!