Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha senkivel...

Mit csináljak ha senkivel nincs közös témám, önbizalmatlannak érzem magam és magányosnak?

Figyelt kérdés
Szóval ez elég érdekes mert mindig is voltak barátaim és nem is volt velük probléma de mára valamiért kezdem őket elveeszíteni mert egyszerűn annyira nincs önbizalmam hogy már társaságban megse merek szólalni és nem is tudok mit mondani mert nemtudom hogy talaljam meg a közös témat az emberekkel. ez probléma volt barátokkal, kapcsolatban is és mivel én tudom ezt a problémat a családommal nem vagyok valami kedves mert a lelkem allapota ki hat a cselekedeteimre.. szóval igazából nemtudom hogy legyek önbizalom teljesebb mert a külsőmmel eggyátalán nem vagyok meg elégedve és ez a fő probléma..

2016. aug. 9. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor a recept egyszerű, meg kell változtatnod a külsődet, hogy az által visszanyerhesd az önbizalmadat... Egy űjabb duci fiú vagy lány?
2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori probléma ez a világban de tudjátok mit is jelent önbizalomhiányosnak lenni? Azt hogy függsz másoktól és azok véleményétől.Ez pedig nagy hiba.Elsősorban azért mert mindenki életútja egyéni,ahogyan a Tiéd is.Senki nem lát annyira beléd hogy tudja Te mikor mit hogyan éltél meg.Ne mások szemével lássd magad,hanem próbálj meg magadba nézni és válaszolj arra..Ki vagy,ki akarsz lenni,mit akarsz az élettől?! A válaszaid legyenek pontosak,részletesek hogy semmi se bizonytalaníthasson el.De a legfontosabb hogy ezentúl,tanulj meg élni..szabadon,a saját örömödre..nem számít mások mit gondolnak,ez a te életed és az a nagy helyzet hogy te alakítod.Te vagy a rendező,a filmed lehet nem mindenkinek tetszik de akadnak akiknek igen és ők majd annak elég erőt ahhoz hogy folytasd.
2016. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

utolsó imádlak :D sokat segítettél, valami elképesztő motiváló amit írtál, rájöttem, hogy nem is annyira nagy probléma egyedül lenni, mert arra tudok koncentrálni ami nekem jó.. és teljesen igaz, hogy az önbizalomhiányos emberek mások szemével látják magukat, azért akarnak elmenni pl. bulizni, hogy mások azt lássák, hogy ő milyen helyen volt stb. és az ilyen dolgok miatt az ember teljesen elveszti az örömöt amit lelhetne az adott pillanatokban..


Szóval kérdező, valóban, el kell szakadni mások véleményétől. Én teljesen megértem az egész helyzetedet, én is mindig 'bunkó' voltam a családommal a lelkiállapotom miatt, de jobb esetben megértik..

2016. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!