Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan lány/nő 15-40...

Van itt olyan lány/nő 15-40 között, aki az alább felsorolt zenék közül szereti valamelyiket, ezért magányosnak érzi magát, nem fogadja be a birka tömeg?

Figyelt kérdés
Illés, Omega, LGT, Syrius, Kex, Hobo, Rolling Stones, Doors, Beatles, Jethtro Tull, Manfred Mann, etc.
2016. okt. 23. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Casting a wide net, are we?


Stones, Doors, Beatles, igen. Nem néztek még le emiatt.

2016. okt. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszed, hogy csak a zenei ízlésed miatt közösítenek ki? Milyen aranyos...
2016. okt. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Én szeretek ezek közül az előadók közül párat, de nemcsak ezt hallgatok. Plusz csak a zenei ízlésre nem lehet fogni a kiközösítést... magányos időszakom volt, de az NEM a zenei ízlésem miatt volt soha.
2016. okt. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Csak én nem látom az összefüggést a zenei ízlés és a magány között? Amúgy ezek nagy részét szeretem, de nem vagyok magányos, semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2016. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Birka tömeg? Nem hinném, hogy bárki is bugyutának találná a Doorst, Rolling Stonest, Beatlest stb. Régi nagy magyar kedvenceket mai napig ismerik az emberek, még a fiatalok is.

Nemrég hallottam egy bandát (fiatalokkal 16-24 év közöttiek lehetek kb.) az utcán és a yellow submarine-t énekélték. Kicsit gúnyosan az nem tartozik a birka tömeg közé, aki nem kedveli/ismeri ezeket a zenészeket.

2016. okt. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, ez semmi, próbálj meg 40 fölötti férfiként animét nézni!
2018. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!