Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mitől érzem magányosnak magam?

Mitől érzem magányosnak magam?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Több problémám van sajnos mentálisan is. Nehezen barátkozom, igazából nincs senkim akire lehet számítani. Mindig kudarc ért minden téren. Lányok terén és még barátságok haverok terén is. Szerintem a külsőm alapján is ítélnek el vagy nemtudom. Taszítom őket valószínű. Facebookon is akire írok legyen az ismerős vagy ismeretlen nem írnak vissza. Külső alapján lehet ez? Igen őszintén szólva az idők során még jobban bezárkoztam. Aki meg barátnak vallja magát neki nem hiszek egyszerüen mert nem akarok még egy újabb emberbe csalódni és igazából bele vagyok fáradva. Igen bosszant és rossz érzés h nem pezseg az életem és nincs barátnőm, nem is volt. Járok pszichológushoz de semmit nem ér. És borzasztó hogy 21 évesen itt tartok egyedül tele gátlásokkal. Mit lehetne tenni? Most mondhatjátok hogy menjek el bulizni meg ide-oda. De felteszem a kérdést: Kivel mégis? Egyedül? Egyedül én nem megyek az az igazság. És nem lehet senkire sem számítani. Engem nem keresnek. Ha én keresek valakit akkor vissza se ír vagy jelentéktelen a beszélgetés.

2016. aug. 7. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok közhelyeket durrogtatni, hogy "csakkikellmozdulni", "légynyitottabb", ésatöbbi ésatöbbi..


Olyasmit kellene tenni, amivel teljesen magad mögött hagyhatod a jelenlegi életedet. Francia idegenlégio, buddhista szerzetesrend, haddnemondjamtovább.

2016. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Attól érzed magányosnak, hogy eldöntötted, mások visszajelzései alapján, neked magányosnak kell lenned. Keress magadnak olyan beszélgetőtársat, aki lendít rajtad annyit, hogy könnyebben ki tudj törni ebből az állapotból. Nem feltétlenül 20 éves dögös lányokra gondolok.
2016. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel h nem nagyon van. Van egy srác de benne sem bízok. Barátnak vallja magát de nem hiszek neki. Nekem nem dögös lányok kellenek, de legem lett már abból hogy külsőre undorító lányok találnak meg. Pattanásos akkor avgy 120kg avgy büdös igénytelen. Ebből kicsit már elegem lett.Ilyenekkel meg már szóba se akarok állni.
2016. aug. 7. 19:53
 4/7 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Az a baj ezzel h nem nagyon van. Van egy srác de benne sem bízok. Barátnak vallja magát de nem hiszek neki."


Így akkor nehéz. Most mondhatnám, hogy gyere, beszélgessünk, de ha eleve nem hiszel senkinek, aki segíteni akar, akkor sok értelme nem lenne.

2016. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van okom szerintem nem hinni és kételkedni. Igazából én lányokra vágyom. Legalább beszélgetni velük és mondják meg h mi olyan visszataszító bennem. Próbáltam már mindenhol ismerkedni vagyis neten mert élőben nem megy. De semmi
2016. aug. 7. 19:58
 6/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Akkor ne azt írd, hogy magányos vagy, hanem hogy kéne egy tűrhetően kinéző csaj, és nem érted, hogy miért nincs. Ez így álságos.
2016. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettő egy baj. Nincs barátnő, nincs barát. A sok kudarc után nehezn bízok meg akárkiben is. Ha beszélgetek vkivel egy idő után eltűnek. Inenn is volt pár csaj és már nem is beszélünk. Ha közeledtem mondták h bocs de nem. Jöttek a hülye kifogások. Akár barátnő akár ismerős részéről egyaránt és már bosszantó. Dolgozni sincs kedvem menni holnap. Egyszerüen nincs türelmem most az ottani emberekhez.
2016. aug. 7. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!