Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek átlagosan milyen...

Nektek átlagosan milyen gyakorisággal van új Facebook ismerősötök?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mi köze ennek a szerelemhez/ párkapcsolatokhoz? :D
2016. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amikor megismerek egy új üzlettársat és élőben nem megoldható a kommunikáció, ha szükség lenne rá. Ott ingyenes.
2016. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Amikor bejelöl valaki, én senkit se szoktam soha. Nem is kellenek ismerősök, nem miattuk vagyok fent. Sokáig nem is voltam fent.
2016. nov. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Átlagosan évente 4- 5 ember :) összesen! De közben mások " morzsolódnak " !
2016. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha megismerek egy új embert, akivel 1-2 köszönésnél közelebbi a kapcsolatunk. Általában ha új kolléga van, esetleg a barátom addig nem ismert haverjával találkozom.
2016. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt, volt kettő. Gondolom, azóta, csak úgy nem szaporodtak.
2016. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#1 Nekem nagyon ritkán van új, évente max 5-10 ember, míg a kiszemeltemnek hetente legalább ennyi. Kicsit féltékeny vagyok, nem hiszem el hogy nem volt még neki így se senkije. Ha ő is olyan lenne mint én megérteném, de nagyon nem olyan.
2016. nov. 18. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Havonta átlagosan 4-5 új embert ismerek meg, közülük 1-2 lesz a FB-on ismerősöm. Többnyire engem jelölnek, én akkor jelölök, ha mondjuk valamilyen zárt csoportba csak így tudom felvenni az illetőt. Azt viszont én sem értem, mit keres a kérdés a társkeresés kategóriában... nem ismerkedési/párkeresési céllal vesszük fel egymást az újonnan megismert emberekkel, hanem mert tényleg ismerjük egymást és szeretnénk a jövőben is tudni egymásról.
2016. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A mai világban ez a mérce, hogy hány fb ismerőse van valakinek?


Kérdező, és ezek közül az ismerősök közül hányban bízol meg 100%-ban?

Nem az ismerősök száma a lényeg, hanem a MINŐSÉGE!!


De ez még mindig nem társkeresési problémák témakörhöz kapcsolódik!!

2016. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kábé hat éve regisztráltam, akkor lett négy ismerősöm, azóta még kettő. Ja, nem három. Akkor átlagosan két évente van egy új.
2016. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!