Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos keresetű srácok! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos keresetű srácok! A facebook-t böngészve nem szokott elszállni a maradék reményetek is, amikor. _? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval gyakran szoktam nézegetni különböző idegen csajok/ismerősök ismerőseinek facebook adatlapját és azt vettem észre, hogy rengeteg átlagos kinézetű (egyben tanult) csajnak nemcsak jóképű, magas és férfias testalkatú pasija van, de a karrierje is tökéletes. BME-n/ELTE-n/Corvinuson végzett programtervező/mérnök/nemzetközi gazdálkodás meg hasonló felkapott szakokon és most közép -felső vezetői pozícióban van, értékesítő egy nemzetközi vállalatnál stb. És ezen pasiknak sokszor egyáltalán nem extra szépségű párja van, teljesen szolid külsejű, átlagos lányok. Ilyenkor sokszor azon gondolkozok, hogy én egy átlagnál minimálisan csúnyább/alacsony/kevésbé sikeres (mind társaság, mint pedig karrier terén) srácként mégis milyen kevés esélyem lehet egy teljesen átlagos lánynál is akihez kicsit vonzódok is (nincsenek is nagy igényeim). Talán csak én vagyok ennyire erőtlen és nem tudok megfelelni az átlagos elvárásoknak vagy más is van hasonló helyzetben és a nők tényleg csak a legjobbak és legsikeresebbek kiválasztására törekednek?

2016. okt. 18. 14:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Figyelj, ez nincs kőbe vésve, mármint a csajok csak ez alapján döntenek, sőt ha valakinek jó a végzettsége, vagy jó suliba jár még az se garancia semmire. Én az általad középen említett egyetemre járok, egyik legerősebb szakra, és nem tagadom volt hogy nagyot dobott az ismerkedésen, amikor ez kiderült. Viszont sose ezzel kezdtem, ettől nem vagyok jobb ember, csak a csajoknak imponáló, ha valaki egy bitang erős szakon tanul, hiszen ott azért lehet következtetni céltudatosságra, okosságra, komolyságra. Viszont emiatt ne add fel, mármint ne szomorítson el. Semmi se késő, ha akarod járj még ilyen suliba, vagy amivel most foglalkozol, azt maxold ki. Hidd el, ha mindent megteszel, akkor a siker is jönni fog. 23/F
2016. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
*nemcsak
2016. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon helyes, beszéld csak be nyugodtan magadnak, te, egy senki vagy.

Egy teljesen átlagos, csóró, néha még csöves is voltam. Ennek ellenére mindig találtam, nekem nagyon tetsző nőket. Nem egyszer, diplomás jól kereső nőket. Nem érdekelte őket, hogy ép csak 8 osztályom van. Jó, a nekem szükséges pénzt mindig meg tudtam szerezni. Nem a nők pénze kellett.

2016. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

...és még semmit sem láttál mert még csak a felszínt kapargatod. Egyelőre annyit látsz hogy kényelmi állandónak kit választanak.

Majd ha alkalmad lesz, menj el egy nagyobb szórakozóhelyre és megtudod kik az élet valódi császárai...

2016. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

És még reklámban is szerepeltél!


https://www.youtube.com/watch?v=k0P9Ul7NlGA


Köszöntjük mai sztárvendégünket! :P :D

2016. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Mármint #3 a mi kis hírességünk
2016. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Mi van ha a szolid lányok vannak ilyenekkel, és a menők a selejttel? :D Figyelj a barátom ilyen és én is mint a leírásban. De a cicás lányok vagy szinglik mert válogatósak és a legjobb paliknak nem kellenek mert társat keresnek nem kirakati bábut, vagy van barátjuk de az nem sokat mutat fel azon kívül hogy raj.

Persze sok kivétel van, nem mondom, de ismerősi körömben erre van példa bőven.

2016. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát nem hinném h csak ezen múlik :D

én corvinusra járok lányként és örülök ha egyszer vki viszont fog szeretni :D és nem nézem h milyen pozicióban dolgozik

2016. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Figyi, szerintem ne foglalkozz annyit a facebookkal, hiszen az egy dicsőségfal. Persze, hogy azokat írják ki, töltik fel az emberek, amire a legbüszkébbek, de hidd el a látszat legtöbbször baromira csal. Mondhatnám úgyis, hogy semmi sem az, ami látszik. Ismerek pl. olyan emereket, akik a több millás kocsijaikkal pózolnak facen, épp csak nem írják oda a kép címének, hogy komoly tartozásai vannak emberek felé, romokban kb. a magánélete a képmutatás ellenére. Szóval a Facebook egy válogatás a jóból, de javarészt egy képmutatás. Most te erre irigykedsz? De ne beszéljünk arról, hogy konkrétan olyanról is tudok, hogy a facen álompárnak vannak feltüntetve, közben ott kefél félre a nő vagy a férfi, ahol tud. Erre irigykednél? :) Nem mellesleg nézzük már meg a facebook eredeti funkcióját: kapcsolattartásra való online platform. Ismétlem, kapcsolattartás lenne az eredeti funkciója, nem dicsekvő fal. Tehát az emberek 90%-a szarul használja, vajon mit mond akkor el ez egy ember agyi kapacitásáról?
2016. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Átlagos kinézetű csajnak tartom magam, nemsokára végzek egyetemen, a barátom meg odáig van értem, szóval tényleg nem lehetek valami mocsári szörny. Ő sose végzett egyetemet, el se kezdte, szakmája van. És? Abban viszont kiválóan teljesít.

Amúgy én a saját ismerősi körömben azt figyeltem meg, hogy a tartós kapcsolatokban vagy a csaj, vagy a pasi átlagos. Láttam már olyat, hogy összejött egy fullos csaj egy fullos pasival, de kb 2 hétig voltak együtt maximum.

2016. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!