Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Társkeresőn van egy lány aki tetszik, közel lakunk egymáshoz és úgy tűnik van sok közös vonásunk de nem tudok ráírni mivel szar fizetős oldalról van szó.

Viszont megtaláltam facebookos is azon gondolkodom lenne értelme ráírni? Vagy esetleg rosszul reagálná le hogy kinyomoztam a profilját?



2016. nov. 7. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem fizetsz elő egy hónapra?
2016. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem írj rá nyugodtan, ha kölcsönös a szimpátia akkor úgyis örülni fog neked és válaszol.
2016. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd az egészet. Ha randira kerülne sor, kiderülhetne, hogy akár még egy szar kávét is kellene fizetned neki. Ugy meg neked már nem érné meg.
2016. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Irj rá nyugodtan, de ne hozd fel hogy a randioldalon láttad. Inkább csak annyit, hogy közel laktok egymáshoz és tetszik neked, és szeretnél vele megismerkedni. Veszteni nem veszítessz vele semmit, a legrosszabbik eset hogy nem válaszol.Ennél nagyobb dolog nem történhet..illetve annyi hogy válaszol és tudtok találkozni.
2016. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Én speciel előfizetnék inkább 1 hónapra ha nem olyan drága (megjegyzem sok oldal felajánl 1-2 nap ingyen prémiumot ha le akarnád törölni magad).


Nekem a Facebook privát szféra, nem biztos, hogy örülnék ott egy üzenetnek, de nyilván ezt is embere válogatja.

2016. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Úgy vagyok fent egy társkeresőn, hogy havi 1200 forintot fizetek egyfajta tagdíjként. Ez olcsóbb, mint amennyibe egy darab beülős randevú kerül.


Nézek mindig más férfiakat, hogy randikon sokszor elbasznak sokezer forintot közös programokra, de arra nincs havi átlag egy ezresük-ezerötszázuk, hogy nőkre írjanak? Miért fáj társkeresőre költeni és miért nem fáj ugyanazt a pénzt egy randin elkölteni? Próbáld meg.

2016. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
A facebook-on, ha nem ismer lehet, hogy vissza sem fog írni. Eleve az üzenetet sem fogja látni, ha nem vagytok ismerősök csak az egyéb üzenetek mappába landol, amit nem is biztos, hogy gyakran néz meg. Sok nő pedig nem jelölget vissza ismeretlen embereket, biztonsági okokból.
2016. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tobbiekkel ertek egyet.
2016. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha kell a nő perkálj! ;)
2016. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. nov. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!