Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek h ne unalmasan es...

Mit tegyek h ne unalmasan es barátok nelkul kelljen leelnem az eletem?

Figyelt kérdés

Unalmas az eletem. Nincsen bent semmi izgi mert nincsenek barataim akikkel pl suli utan egyutt tudnek logni. Felek attol h egesz eletemben csak egyedul leszek es ezert nagyon szeretnék már bulikba járni h talaljak egy jo barati tarsasagot. de az a baj, h az egyetlen baratnomet meg nem engedik el, egyedul meg nem szeretek menni sehova..

Vagy esetleg mas helyeket tudnátok mondani ahol lehetne ismerkedni? Nem Pesten lakok vagy vmi nagy varosban hanem vas megyeben egy kis faluban ugyh sok lehetosegem még erre sincsen:( kérlek segítsetek



#magány #bulizás #Barátok nélküli élet
2016. nov. 19. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk keresni kellene téged érdeklő elfoglaltságot...
2016. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
facebook?
2016. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

írsz nekem,kicsit dumálunk aztán ha szimpi vagy akkor felülsz a vonatra én várlak a pályaudvaron,elmegyünk bulizni kirúgunk a hámból,aztán reggel felraklak a vonatra és hazamész:)

utána meg 1 hétig rötyögsz majd azon hogy mennyi minden történt veled.

2016. nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!