Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichopata áldozata lettem?

Pszichopata áldozata lettem?

Figyelt kérdés

( Elnezest az ekezet nelkuli irasert)


Mikor 13-14 eves voltam megismertem egy fiut. Akkor kb 17-18 eves lehetett. Joban voltunk, mindig belem latott es mindig tudta, hogy mit erzek. Mindig padlora kuldott masokat, manipulalta oket es bantotta, de mindig mondta, hogy engem sosem bantana. Folyton azzal volt sok ido utan, hogy a kapcsolatunk felszines! Talalkozzunk tobbet, neki a baratsagom kell! Ugy ereztem mar akkor is, hogy kiakarja belolem eroszakolni a baratsagot. Jottek a kerdesek, hogy azert nem talalkozok vele mert csunya? Stb. Neha-neha nagy veszekedesek utan talalkoztam vele egyszer-ketszer. Elmondta, hogy miert ilyen zsarnok, hogy elveszi masoktol ami kell, mert, hogy ot egykor bantottak es mindent vissza adott. Egy nap mely depresszioba esett, megakart halni stb. Azt mondta, hogy csak en vagyok az aki segiteni tud neki, csak en tudom ebbol kihuzni, csak en csak en CSAK EN! Hiaba probaltam esz ervekkel segiteni nem ment. Elhagyott, es azt mondta nekem, hogy egy nap vissza ter es rajtam is bosszut all, es, hogy sosem leszek boldog nelkule..Eltelt 2 ev es visszatert. Elete maganyos, bar tanul, egyetemista. Segitett a tovabbtanulasomban de hozza tette csak barati alapon. En tudtam, hogy nem. Majd vegul folyamatosan azzal jott, hogy o boldogtalan, es csak velem lehet boldog, csak velem lehet jo elete. Ami nekem kell az o. O adhat meg nekem mindent es senki mas. O megakar halni mert nem lehetek az ove. Ugy erzem rendesen terrorban vagyok, a szivem mar fizikailag faj. Sajnos meg igy is rovid a leiras de remelem aterzitek. Ugy beszel, hogy rendesen elhiszem, de tudom, hogy nem igaz. Igaz, hogy segitett, de ha az eletemben van, magam alatt vagyok, es boldogtalan. Sajnaltattja magat. Miert nem lehet boldog? O velem az lenne. Csak velem lehet, en jojjek ossze vele. Annyira meguntam mar, hogy megszeretnem szakitani vele a kapcsolatot. Mar a kornyezetem is latja, hogy nincs rendben valami. Olvastam a pszichopatakrol, o is az lenne?

Mit gondoltok errol? Mit tegyek?


2016. márc. 11. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak súlyos személyiségzavarban szenved (pl. borderline). Te csak annyit tudsz tenni, hogy messzire elkerülöd.
2016. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ugy erzem, zsarol lelkileg, es ah, elmondhatatlan rossz. Utana olvasok, koszonom a valaszt!
2016. márc. 11. 14:22
 3/16 A kérdező kommentje:
Eloadja, hogy o megerdemli a boldogsagot de megsem kapja meg. En legyek vele, de ha nem akkor o megfog halni. Csalodott folyamatosan ha valami nem sikerul, mert, hogy o miert nem kaphatja meg?! Nem sikerul semmi..
2016. márc. 11. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:
Mindenesetre légy tisztában avval, hogy valaki mástól, pl. Tőled nem tud jobban lenni senki.
2016. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Az, pszichopata.De akármi is, szerintem kerüld el messzire.Kezeltesse magát.Ennek nem rád van szüksége, hanem orvosra! Ha én lennék, szóba nem állnék vele!!
2016. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan, jól átgondoltan a visszautasítást! Ki tudja? Lehet, hogy tényleg valami mentális betegsége van, Nehogy bekattanjon...
2016. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lehet, hogy rögeszmés és te lettél az eszméje...
2016. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Uj osztalyba kerultem, ahol ot is ismerik. Azt mondta, ne hidjek nekik ok nem ugy adjak elo ami tortent. Egyik lannyal joba lettem, es mondta, hogy ugyanezt jatszotta el vele is, majd mikor meghallottak a tobbiek, nagyot neztek es mondtak, hogy hagyjam. Mikor szovatettem a fiunak, sajnalatba kezdett, hogy miert nem latom, ki o valojaban..szerintem is baj van vele, rosszul vagyok lelkileg nagyon sajnos.
2016. márc. 11. 16:08
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább nárcisztikus, mint pszichopata.

De neked miatta nem kell olyanba belemenned, amibe nem szeretnél, bármennyire zsarol is.

2016. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem megyek. De hogyan tudnam kizarni az eletembol, annyi even keresztul szinte jelen volt..
2016. márc. 11. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!