Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy "barátnőm" bánt. Mit tegyek?

Egy "barátnőm" bánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7. osztálybá járok és van egy lány ,akivel alsó óta barátok vagyunk ,de már a felső osztály kezdete óta kezd furcsán viselkedni velem. Egy másik barátnőm először azzal kezdte ,hogy a nevemben kamu szerelmeslevelet írt ,majd chaten kezdett el zaklatni.. Ez az ügy viszont néhány hét után elcsendesedett ,utána nagyjából ki is békültem vele. A legjobb barátnőm viszont a jövő évben elment és csak a másik kettő maradt nekem. De a másik lány (nem a szerelmesleveles) mindig megharagszik rám ,ha beteg vagyok és hiányzok ,ezért olyankor mindig elkezd engem chaten bántani. Most is ilyeneket írt nekem ,hogy mindenki utál engem ,még azt ,hogy reméli megbukok és azt ,hogy majd "rohanhatok sírva anyucihoz" (de ezt kevésbé helyes írással). Máskor is gyakran csinált velem ilyet ,de mostmár betelt a pohár..máskor pedig ,ha a másikkal összevesz akkor meg elkezd nekem jópofizni. Ez engem nagyon bánt és rajtuk kívül mással nem tudok barátkozni a suliban (már ,ha velük lehet). Én nem ártottam nekik semmit. A szüleimnek/a tanároknak elmondjam? Mit tegyek?

2016. nov. 25. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nevezed barátnődnek? XD És ki akkor az ellenséged?


Forralj ki ellene egy tervet. Tegyél hashajtót egy finom sütibe, vidd be a suliba s, kínáld meg!

2016. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ennyire nem kell 'rossznak lenni, mint ahogy az első válaszadó tippet írt:D Nem kell szólni se tanárnak, se szülőnek. Annyira nem vészes. És az is jobb, ha csak ketten rendezitek le, hisz a Ti ügyetek. Esetleg kérdezz rá nyíltan, hogy: "Figyelj, Neked bajod van velem?" Vagy valami hasonló. De azt semmiféleképpen ne engedd, hogy papucsnak tartson. Mellesleg, az ilyenek nem barátok..:)
2016. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2017. jan. 10. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!