Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet, hogy fogyjon, de ne bántsam meg?

Figyelt kérdés

Két hete vagyok együtt a barátnőmmel és lefeküdtünk egymással...(Tudom nagyon gyorsan ment, még számomra is gyors volt).


Minden esetre, amikor először voltam nála és simogattam és levetkezőtt elöttem láttam csak, hogy milyen kis ducika szegény. (A randinkon jól eltakarta valahogy, mert észre se vettem).


Minden esetre nem tudom, hogy miért, de zavar, hogy duci a barátnőm, mert olyan jó tulajdonságai vannak, szép arca van, meg a bőre is szép, számomra szerintem egy tökéletes lány lehetne, de nem így!! Tudom, hogy ez nem szép dolog tőlem, de ez az igazság.

Én túlságosan vékony vagyok férfi létemre, ő meg túl ducika (nem nehéz súlyra, mert fel tudom emelni, csak nagyon vastagok a karjai és a combjai). Ha akarja én is szívesen változtatok magamon, izmosodok, hízlalom magam stb...

Tegnap kérdeztem, hogy ő min változtatna a külsőmön, de azt mondta, hogy:"semmit, így vagyok tökéletes". De biztos van valami, mert elöző hétvégén azt mondta, hogy túl vékonyka vagyok és kért, hogy hízzak...


Szerintetek hogyan mondjam el neki ? Nem akarom megbántani, de neki is jobb lenne szerintem.


20 N/F


2015. okt. 4. 14:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd elől ezt a kérdést, hogy észrevegye :D
2015. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kezdj el te is sportolni, hatha megjon a kedve
2015. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

már írtál kikérdést erről, ugye? :D csak ott az is volt még a probléma, hogy nem szereted a lányt, ő meg téged igen.


figyi, szerintem nem kéne erőltetni a dolgot.

2015. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szégyelled, hogy duci a barátnőd?

Egyébként én pl teljesen tudatában vagyok a méreteimnek, egy új kapcsolatban szerintem a lányok többsége, elkezd magán dolgozni, hogy még jobban tetsszen a párjának.

Mondjuk én 2 hét után nem közölnék vele ilyet...Biztos, hogy nem az zavar benne, hogy te hozzá képest vékony vagy?

2015. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha ruhan keresztul nem latszik csak nem olyan durva a helxzet:/

De vegulis teged zavar..

Lehet eddig azert nem hatarozta el magat,mert nincs ami inspiralja ,de te lehetnel az inspiracio.

Egyebkent elkezdeni a legnehezebb ,ha esetleg felhoznad,hogy egyutt elmehetnetek futni,vagy osszedobnal valami fincsi salit kettotoknek,attol jobban erezne magat a boreben es lehet kovetkezokor neki jut eszebe.:)

Viszont ha magambol indulok ki,hogy nekem mit kene mondani ,hogy ne essen rosszul. Talan az ha azt mondanak azert kellemetlen neked ,mert te vekony vagy es mit szolna hozza ,ha te kicsit izmosodnal o meg fogyna :D szerintem ez korrekt :)

2015. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg egy éltre, a feszes farmer zsákbamacska!
2015. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Most akkor ott akarod hagyni, vagy nem?

Amúgy van szemed, láttad, milyen, amikor összejöttél vele. A fogyás dolgot akkor tartanám jogosnak, ha vékonyan ismerted volna meg, és felszedett volna 2 hónap alatt 20 kilót.

De így...

2015. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

De igen ma már írtam ki hasonló kérdést :D Milyen jól figyelsz!


Én már sportolok, de amit én csinálok az neki túl durva és nehéz, nem bírná ki. Én is sokszor alig bírom, pedig én már rég óta csinálom. Mást meg nem akarok csinálni, mert szerintem ennél jobb nincs (harcművészet).

2015. okt. 4. 15:38
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom ott hagyni! De nem akarom, hogy ilyen ducika legyen.
2015. okt. 4. 15:39
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Önző egoista pasi vagy, aki már a kapcsolat elején meg akarja változtatni a párját!

Normális vagy, ember???


A párod mondta, hogy "semmit, így vagyok tökéletes.""


Akkor fogadd el, vagy hagyd ott. Szerintem a csaj jobban járna, ha otthagynád, mert egy ilyen pasi mellett nem lehet boldog, aki már 2 hét után ilyenen agyal, mint te!


Ha te csontkollekció vagy, akkor meg is értem, hogy mondta, hogy legalább egy egészséges izomzatod, vagy súlyod legyen már.


Ha ő neki megfelel ez a súly, akkor neked nincs jogod őt arra kérni, hogy fogyjon! Ugyanakkor neki sincs joga arra, hogy azt kérje tőled, hogy hízz!


Mindenkinek legyen már saját döntése!


Egyébként az meg süket duma, hogy "(A randinkon jól eltakarta valahogy, mert észre se vettem)."

Ha valakin van fölösleg, az ruhán keresztül is látható!


Senki sem tökéletes! Fogadd el, és gondolkozz el, hogy mekkora gyökér gondolataid vannak vele kapcsolatban már most, 2 hét után!!!

2015. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!