Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel vehetném rá a barátnőmet...

Mivel vehetném rá a barátnőmet, hogy igyon?

Figyelt kérdés

Együtt szilvesztereztünk a BFF-emmel, egy nagyobb baráti társaságban, én hívtam meg hozzánk. Mindenki ivott, a legtöbben részegek is voltak. Én is berúgtam, ő viszont egész végig józan volt és egyetlen pohárhoz sem nyúlt, csomóan kínáltuk meg ajánlgattuk, hogy igyon egy kicsit attól oldódna, meg jobb lenne a buli, de a végén már mérgesen utasítgatott el mindenkit. Egyáltalán nem élvezte a bulit, pedig ha ivott volna sokkal jobb lett volna neki is!

Igazából soha nem iszok, sehol, meg azt mondja nem is akar, de én szeretném ha kipróbálná mert nincs benne semmi rossz, sőt sokkal oldottabb lenne és a pasikat sem riasztaná el ezzel a viselkedésével..

Ötletek?


én 16 vagyok a barátnőm akiről írtam pedig 15.


2013. jan. 1. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát te hülye vagy. Ha te meg a kis haverjaid alkoholisták, miért kéne neki is annak lennie? Legalább volt egy normális ember ott.
2013. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Phoney ***** válasza:
82%
Hagyjad békén a 15 évest, ha nem akar inni. Kérdezd meg újra 2-3 év múlva.
2013. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem több esze van annál. Látod, elég volt rátok néznie, hogy ne akarjon inni, vazze!!

És ha végiggondolja, le is lép tőled, te elmebeteg.

2013. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem is akarta élvezni a bulit, és nem akart feloldódni egy olyan társaságban, melyet ti, ittas kis sihederek alkottatok. Lehet, hogy pár pohárka ital után egymásnak jópofának meg menőnek tűntetek a részegségetekkel, de kívülről ez nem túl vonzó ám, és egy normális fiatal nem akar ilyenekhez hasonítani, ergo már csak azért sem iszik.

Lehet, hogy többé nem megy veletek bulizni, és a probléma megoldódott, nem kell senkit semmire rávenni.

2013. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy baj, ha anélkül már nem tudtok bulizni hogy isztok..meg ha ez jelenti a legjobb szórakozást.
2013. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd azért nem élvezte a bulit, mert felidegesítettétek az erőszakoskodással. Mit nem lehet azon felfogni, hogy NEM? Van, aki iszik, van aki NEM. Egyszerűen nem értem, ezen mit nem lehet tiszteletben tartani. Az meg elég szánalmas, hogy 16 évesen mattrészegre kell magadat inni ahhoz, hogy élvezz egy bulit. Különben ha látnád magad, milyen undorító vagy részegen, könnyen lehet, hogy inkább nem innál soha többé. Normális, kulturált ember addig iszik, amíg éppenhogy jól esik neki egy finom ital meg egy kicsit becsíp, de nem rúg be. Ti kis 16 éves csicskák képtelenek vagytok mértéket tartani, miattatok kerülgeti az ember újév hajnalán a hányástócsákat, aztán fizetik az adófizetők a gyomormosásotokat a Péterfy toxikológiáján. Vagy ha mégse döglötök bele a vedelésbe, az utcán ordibáltok, a kisp*csák meg visítoznak. Fú de utálom az ilyeneket.
2013. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg attól lett volna jobb neki, ha nem b@sztatjátok. Miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy nem akar inni? Ok, kínáljátok meg, de ha nem kér miért kell erőltetni? Lehet pia nélkül is bulizni. Én szoktam buliban inni, de volt, hogy nem ittam alkoholt, mert nem kívántam. Volt ott 1-2 ember aki nem hagyott békén emiatt, én is ideges lettem a végére, a párom miatt maradtam csak.

A kipróbálás is hagy maradjon már az ő döntése... Neked attól miért jobb, ha kipróbálja? Vagy mivel rosszabb, ha nem próbálja ki?

2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják, hogy minek az ellenség, ha az embernek barátai is vannak. Nekem nem lenne pofám még név nélkül sem kikiabálni a világnak, mekkora egy rongy ember vagyok.

Ha egy csöpp esze van ennek a lánynak, akkor ez a buli volt az utolsó veled töltött napja.

Úgy egyébként hogyan tettetek szert a piára? Mert aki hozzásegített, azt is nagyon-nagyon meg kellene büntetni.

2013. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

BFF, azaz legjobb és örök barátod.

Nagyon remélem, hogy ő nem így gondolja! Ha ilyen szemét vagy a legjobb barátnőddel, milyen lehetsz más emberekkel? És 16 évesen még csak fejlődni fogsz. :-(((

2013. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Ez nagyon nehéz ügy mert te az oldódás miatt iszol és neked lenne jobb hogy bff-ed is veled eggyütt mulat de ez neked jó!!! és képzeld magad az ő helyzetébe valami miatt elhatározod hogy nem iszol és csesztetnek hogy igyál amit lehet nem tennétek józanon. szóval hiába mondod egy részegnek hogy ne akarjon berugatni meg azt hogy értsemeg elsőre hogy nem...... nem fogja. és a másik én is 15 vok 3 basztambe eddig nem sok nem dicsekszem vele ;) mert 2 évvel ez előtt én is elítéltem az ilyen embereket és nagy baj hogy egy 15 éves iszik de tényleg. Ne hívd megolyan buliba ahol a piáról szól minden. és dícséretes hogy kitart. Most megyek a hétvégén bebaszni és lesznek ott 14 éves csajok is és majd be akarjuk rugatni őket a haverommal csak hogy ugye oldottabb legyen a hangulat meg ilyen kor a viselkedésedet tudod a piára fogni pl ha tapizol és ha a másik fél is részeg sokkal viccesebb és jobb
2013. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!