Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Angliában hol bújkálnak a...

Angliában hol bújkálnak a szép lányok?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta itt élek és azt vettem észre, hogy valami hiányzik. Azok pedig a szép kis angol lányok.

Hol vannak? Hol bújkálnak?

Ha látok is egy csinos angol lányt, végig nézek rajta és mit látni? Akkora bokája van mint a combom, és retkes tornacipő van rajta. Ráadásul van ez az új divat, ez a csúnya rojtos zokni és az lóg ki a böszme 42-es lába fölül.

Még muszlim lányokat is többet látni akik szépek, pedig azért nyilvánvalóan több az angol mint a bevándorló lány..

El vagyok keseredve :/

London, Manchester, Leeds, Bradford. Sehol se látni szépeket. Még college-ba se nagyon. Inkább csak pakisztán és indiai lányok vannak láthatáron.



2016. dec. 10. 16:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Pedig de :/

Angoloknál nagyon be van rögzülve egy ilyen csúnya stílus. Kócos haj, temérdek vakolat az arcon, rikítóan fehér mint egy vámpír (ez annyira nem is zavar), a cipő általában szakadt/retkes és 42-es, valamint 180cm felett van a legtöbbje.

Persze azért néha-néha meglátni egy 'elmegy' kategóriát, de általában valamelyik tulajdonság rá is igaz amiket épp felsoroltam.

Nincsenek olyan "tényleg szép" lányok mint Magyarországon :/ ha van is, akkor negyed annyi sem.

2016. dec. 10. 16:46
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország - édes hazánk - telis-teli szépséges leányokkal. Gyere haza fiatal! :D

https://www.youtube.com/watch?v=SXYqIKDjS0M

2016. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
#12: +szeplős csajok.
2016. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Hát még a csatornákban is több eséllyel találok szép lányokan ha nem éppen angol :D

Legalább a szép muszlim lányok kárpótolják az összképet.

2016. dec. 10. 16:48
 15/56 A kérdező kommentje:

#14 Na igen, a szeplős, a vörös képű és tejfölös fejűek :D

A vörös hajjal annyira nem lenne bajom, de a veres arc visszataszító. És az általában azzal jár :D

2016. dec. 10. 16:51
 16/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért csodálkozol, az angolok hírhedten csúnyák, mióta világ a világ, mind a nők, mind a férfiak. Nagyon kevés az echte angol széparcú nő, vagy jóképű pasi.
2016. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:
#17 Igen egyébként észre is vettem a velem egykorú fiúknál, hogy a legtöbbnek az arca ragyás, szeplős, heges, vagy nagyon zsíros vagy nagyon száraz. Vagy éppen a haja az ami nagyon ápolatlan és kilométerekről észrevenni.
2016. dec. 10. 16:56
 18/56 anonim ***** válasza:
viszont nagy faszuk van
2016. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam írni, hogy az angol nők nem csak hogy nagyon csúnyák, de igénytelenek is.

A legnagyobb röhej, hogy volt erről Playboy szavazás is, aztán megszavazták őket a legcsúnyább nőknek.

Erre a BBC szervezett egy másik szavazást, hogy megvédjék az angol nőket, erre ott is :D

2016. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Miért nem ismerkedsz Angliában élő magyar lányokkal?
2016. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!